Sibel Can'ın imajı ile şaşırtaçak

Sibel Can'ın imajı ile şaşırtaçak.10355
  • Giriş : 21.04.2009 / 18:47:00

Sibel Can, 'Eğer İstersen' adlı şarkıyı son anda yeni albümüne ekledi. Şarkıcı, dört yıldır bu bestenin izini sürdüğünü söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yeni albümünü mayısta çıkaracak olan Sibel Can, kaseti için son anda stüdyoya yeniden girdi. 4 yıl önce Sezen Aksu'nun evinde Aysel Gürel ve Serkan isimli genç besteci tarafından duyduğu şarkıya 4 yıl sonra kavuşan Can; "Bu şarkının hikayesi inanılmaz bir olay" diyerek şunları anlattı:

İzini kaybetmiştim
"Sezen'in evinde iken rahmetli Aysel Gürel bu şarkıyı söylemişti. Ben de çok beğendiğim halde bir türlü alamadım o şarkıyı. Aysel Gürel rahmetli olunca, şarkıyı birlikte yaptıkları genç besteci Serkan'ın da izini kaybettim. Meğerse Serkan; plakçım Hüseyin Emre'nin yanında çalışıyormuş... Serkan'a ulaştık ve 'Eğer İstersen' dört yılın ardından bana kavuştu." Sibel Can; şarkının hikayesi kadar sözlerinin de muhteşem olduğunu belirterek "Bu şarkıyı seslendirmek bana onur verdi" dedi ve ekledi: "İnsan eğer bir şeyi çok isterse oluyormuş. Tıpkı bu şarkıda yaşadığım hikaye gibi."

Yeni albümü için çok heyecanlı olduğunu söyleyen Sibel Can; "Yepyeni imajım ile herkesi şaşırtacağım" dedi. Albümde Gülşen, Serdar Ortaç, Sezen Aksu, Tarkan ve Rafet El Roman gibi sanatçıların şarkıları yer alıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*