Şifo'dan Beşiktaş'a gözdağı!

Şifo'dan Beşiktaş'a gözdağı!.23925
  • Giriş : 31.01.2009 / 16:53:00

Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, İstanbul'a puan için geldiklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Antalyaspor kafilesi, siyah-beyazlı takımla yapacağı karşılaşma için İstanbul'a gelirken, Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan teknik direktör Mehmet Özdilek, yarınki karşılaşmanın her iki taraf için de zorlu olacağını dile getirdi.

Kupadan sonra şimdi ligde oynayacaklarını kaydeden genç teknik adam, ''Lig bizim için çok önemli. Konum itibariyle her maçta puana ihtiyacımız var. Dolayısıyla buraya puan almak için geldik. Antalyaspor'a yakışan bir mücadele ortaya koyacağız. İnanıyorum ki arzu ettiğimiz neticeyi alırız. Ayrıca sakatlıkları geçen oyuncularımızın oynayacak olması bizi daha çok sevindiriyor'' dedi.

Özdilek, 15 yıl Beşiktaş'a hizmet ettiğini dile getirerek, ''Beşiktaş'ta takım kaptanlığı yaptım. Çok güzel günler yaşadım. Beşiktaş benim için ayrı bir değerdir. Müthiş bir sevgisi vardır. Ama şu anda Antalyaspor teknik direktörüyüm. Amacım bulunduğum konuma en iyi şekilde hizmet etmek. Dolayısıyla başında bulunduğum Antalyaspor'un yarınki maçtan iyi neticeyle ayrılması beni mutlu edecektir'' diyerek sözlerini tamamladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*