Sigortacı, elemanlarını vurdu

Sigortacı, elemanlarını vurdu .8144
  • Giriş : 06.05.2008 / 15:47:00

EDİRNE’nin Keşan İlçesi'nde işleri bozulan ve maddi sıkıntılar nedeni ile yanında çalışan iki elemanı ile tartışan sigortacı Zisan Bulut dehşet saçtı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Çekmecede bulunan ruhsatlı tabancasını çıkartarak ateş etmeye başlayan Zisan Bulut, yanında çalışan Savaş Sezer, Mehmet Yaman ve çay dağıtmak için büroya gelen çaycı Özgür Demir’i vurarak yaraladı.

Olay bugün saat 12.15 sıralarında Ali Paşa Halk Çarşısı'nda bulunan 39 yaşındaki Zisan Bulut’a ait Bulut Sigortacılık işyerinde meydana geldi. İşleri bozulduğu için maddi sıkıntı çektiği belirtilen işyeri sahibi Zisan Bulut yanında çalışan elemanları 29 yaşındaki Savaş Sezer ve 27 yaşındaki Mehmet Yaman ile tartışmaya başladı. Tartışma büyüyünce sinirlerine hakim olamayan Zisan Bulut, çekmeceden çıkarttığı ruhsatlı tabancasıyla ateş etmeye başladı. Kurşunların isabet ettiği Savaş Sezer iki bacağından, Mehmet Yaman ise sol ayak bileğinden yaralandı. Bu sırada sırada çay dağıtmak için büroya giren pasajın çaycısı 17 yaşındaki Özgür Demir de karnına isabet eden bir kurşunla yaralandı.

Çevredekilerin haber vermesi ile olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı 3 kişiyi ambulanslya hastaneye kaldırırken, polis Zisan Bulut’u gözaltına aldı. Hastanede tedavi altına alınan yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious