Şiirleriyle mest etti

  • Giriş : 19.09.2006 / 00:00:00

Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesi Çoğulhan Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan programına katılan şair Dursun Ali Erzincanlı şiirleriyle mest etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Çoğulhan Belediye Parkı'nda düzenlenen ve yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı proğrama, şiirleriyle Türkiye'nin beğenisini kazanan Dursun Ali Erzincanlı katıldı.

Programda bir konuşma yapan Çoğulhan Belediye Başkanı Adem Yıldız, enerjinin merkezi olan bir yerde böyle proğram düzenlemekten mutlu olduklarını belirtti.

Yıldız, "Çoğulhan'da üzerimize her zaman kül yağacak değil ya, inşallah bu geceden itibaren rahmet yağar. Şiirleriyle Türkiye'nin gönlünde taht kuran Dursun Ali Erzincanlı'yı Çoğulhanlılarla buluşturmak bizim içim gurur verici." şeklinde konuştu.

Dursun Ali Erzincalı da Hz. Muhammed'in (S.A.V) doğumu, yaşantısı ve örnek ahlakı hakkında şiirler okudu. Ayrıca Afşin'de olmaktan mutlu olduğunu belirtti.

Proğramdan sonra Eshab-Kehf Derneği Başkanı Bekir Sıtkı Can, Dursun Ali Erzincalı'ya Afşin Eshab-ı Kehf'in kabartma tablosunu hediye etti ve Afşin Eshab-ı Kehf'le ilgili bilgi verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious