Silahı kafasına dayadı ve tetiğe bastı

Silahı kafasına dayadı ve tetiğe bastı.8225
  • Giriş : 30.12.2008 / 07:40:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 09:58:29

Genç sayılabilecek bir yaşta, krizle birlikte borç batağına sürüklendi. Her anının kaydedildiğini bilerek tetiğe bastı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Florya'da bulunan "Florya Atış Poligonu"nda tabancayla canına kıyan 46 yaşındaki işadamı Levent Yener'in intiharı saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.

Tarih 22 Aralık 2008! Florya Atış Poligonu'na gelen 46 yaşındaki işadamı Levent Yener, poligonda önce görevlilerden bilgi aldı daha sonra da atış yapmak için kendisine ayrılan bölüme yöneldi.

SİLAHI BAŞINA DAYADI TETİĞİ ÇEKTİ!

Büyükçekmece'de tekstil ve kapı kolu imalata yapan yenerler Tekstil'in sahibi işadamı, güvenlik kameralarına göre poligona saat 10.30'da giriş yapıyor. Polisin el koyduğu görüntülerde yaklaşık üç dakika kadar, kendisini öldürmek için silah beğenen Yener, görevlilerden bilgi aldıktan sonra atış yapacağı bölüme geçiyor.

GÖREVLİ UZAKLAŞIR UZAKLAŞMAZ!

Bu bölümde bir süre kalan Yener, karşısındaki hedefe doğru ardarda tetiğe basıyor. Birkaç saniye sonra Yener, bu kez silahı kafasına dayıyor ve görevilinin arkasını döndüğü anda tetiğe basıyor. Olup bitenler karşısında telaşa kapılan poligon görevlisi önce Yener'in yanına koşuyor ardından da diğer görevlilere bilgi vermek için yanından ayrılıyor.

CAN ÇEKİŞME ANI KAMERADA

Yaşanan krizle sonrası piyasalara 5 milyon YTL borcu olduğu öğrenilen Yener'in, bu durumdan etkilendiği belirtilirken güvenlik kameralardaki görüntüleri ise intihar öncesi ne kadar soğuk kanlı olduğunu gösteriyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*