Silahlı çatışma: 7 polis yaralı

Silahlı çatışma: 7 polis yaralı.8144
  • Giriş : 27.04.2009 / 08:06:00
  • Güncelleme : 27.04.2009 / 08:52:16

Bostancı'da Gösteri Merkezi'nin karşısında bulunan Emanet sokakta çatışma çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Olayda 7 polis yaralandı. Çatışmanın çıktığı bölge trafiğe kapatıldı, Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah olay yerine geldi. Çatışmanın terör operasyonu olduğu öğrenildi. Teröristin teslim olması için ikna çalışmaları sürüyor. Olay yerinden gelen patlama sesi korkuttu.Çatışmanın olduğu sokağa ambulanslar girdi.

Gece saatlerinde devriye görevi yapan polis ekiplerine bir grup tarafından silahlı saldırıda bulunuldu. Polisin de karşılık vermesi üzerine çıkan silahlı çatışmada 7 polis memuru yaralandı. Yaralı polislerden biri, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Olay yerine çok sayıda polis ve ambulans sevk edildi. İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah da olay yerinde incelemelerde bulundu. Polis helikopteri de havadan polis ekiplerine destek veriyor.

Bu arada, polisle çatışan gruptan birinin Anadolu yakası polis ekiplerinin kullandığı telsizin frekansına girerek “kanının son damlasına kadar çatışacağını” söylemesi üzerine söz konusu telsiz kanalı iletişime kapandı. Çatışmalar hala devam ediyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*