Silahlı çatışmada bir kadın yaralandı

  • Giriş : 30.04.2007 / 00:00:00

Beyoğlu'nda iki grup arasında çıkan silahlı çatışmada, silah seslerini duyarak balkona çıkan genç bir kadın, şahısların silahından çıkan kurşunla yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Olaydan hemen sonra şahıslardan birinin yaralı olarak kaçtığı ihbarı üzerine polis ara sokaklarda uzun süre şahsı aradı. Saklanabilme ihtimali olan evlere de giren polis şahsı bulamadı.

Edinilen bilgiye göre olay saat 17:00 sularında Beyoğlu Dolapdere Caddesi Fesleğen Sokak'ta meydana geldi. Uyuşturucu madde ticareti yaptıkları ileri sürülen iki grup arasında silahlı çatışma çıktı. Daha önce de benzeri bir olay nedeniyle aralarında husumet olduğu ileri sürülen gruplar, gelişi güzel bir birlerine ateş etmeye başlayınca, olayı merak eden mahalle sakinleri de pencerelere ve balkonlara koştu. Evinin balkonuna çıkan Aysun Dinletir, bacağına isabet eden kurşunla yaralandı. Vatandaşlar genç kadını kendi imkanlarıyla Taksim İlkyardım Hastanesi'ne kaldırdı. Dinletir'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Polis ise çatışmaya giren şahısların peşine düştü. Bir kişinin yaralı olarak kaçtığı ihbarı üzerine ara sokaklara giren polis, silahlarını çekerek şahsı aramaya başladı. Şahsın saklanma ihtimali bulunan metruk binalara da giren polis uzun süren aramalara rağmen kimseyi bulamadı.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious