'Silahlı saldırı'nın perde arkası

'Silahlı saldırı'nın perde arkası.8144
  • Giriş : 16.07.2008 / 20:12:00

Mersin Büyükşehir Belediye Binası önünde bugün öğle saatlerinde meydana gelen silahlı saldırı ile ilgili, Belediye Başkanlığı'ndan açıklama geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Mersin Büyükşehir Belediye Binası önünde bugün öğle saatlerinde meydana gelen silahlı saldırı ile ilgili görgü tanıklarından ve Belediye’nin güvenliğini sağlayan güvenlik görevlilerinden alınan bilgi aşağıda yer almaktadır;

Mersin Büyükşehir Belediyesi ile ilgisi olmayan iki şahıs Belediye’nin arka kısmında bulunan otoparkta kavga etmişlerdir. Kavgadan bir süre sonra, kavgaya karışan şahıslardan birisi bu kez elinde silahla geri dönmüş ve Belediye Binası’nın yan tarafında bulunan kapalı otopark üzerinden 5-6 el ateş etmiştir. Bunun üzerine Belediye güvenlik görevlileri de havaya uyarı ateşi açmıştır.

Silahı sıkan şahıs daha sonra yanındaki kişiyle birlikte olay yerinden uzaklaşmıştır. Olayda ölen ya da yaralanan olmamıştır. Emniyet güçleri olay yerine anında gelerek gerekli soruşturmayı ve başlatmış durumdalar. Basının ve kamuoyunun bilgisine sunulur; olay Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Macit Özcan’a ve O’nun şahsında Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne yapılmamıştır. Bu olayın Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin ilgilendiren tek yönü, tesadüfen olayın Mersin Büyükşehir Belediye Binası önünde meydana gelmiş olmasıdır.

Kamuoyunun bilgisine…

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*