Silifke milletvekili çıkarmak istiyor

  • Giriş : 01.12.2006 / 00:00:00

Birkaç dönemdir kısır çekişmelerden dolayı Mersin'in Silifke ilçesinden milletvekili çıkaramayan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)'liler önümüzdeki dönemde bir Silifkeli'yi TBMM'ye gönderebilmek için çalışıyor

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bu konuda ilk adımı adan MHP Silifke İlçe Başkanlığı işi sıkı tutmak için şimdiden hazırlıklara başladı. Parti binasında bir açıklama yapan İlçe Başkanı Mücahit Aktan, "Vatansever bir duruşun segilenebilmesi için hepimize büyük sorumluluklar düşüyor." dedi.

Bu sorumlulukları yerine getirebilmek için birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceklerine değinen Aktan, "En geç 11 ay sonra seçim yapılacak. İlçe teşkilatı olarak buna göre hazırlık yapıp, bütün birimlerimizle çalışmalarımızı yoğunlaştırıyoruz. Hedefimiz en az bir Silifke'liyi Ankara'ya göndermektir." şeklinde konuştu.

MHP'li belediye başkanlarının da katıldığı toplantı sonrası ilçe teşkilatı kadın kollarında bazı değişiklikler yapıldı.

Kadın Kolları Başkanlığı'na Teslime Bozkaya, Başkan Yardımcılığı'na Aslı Kurt, üyeliklere ise, Rahime Öngel, Zehra Turgut, Müfide Soykan, Sema Tezcan, Suna Özler, Ayşen Tamer, Durdane Soylu ve Nezaket Erkal getirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious