Şimşek: BJK'nin ne yapacağı önemli

Şimşek: BJK'nin ne yapacağı önemli.15020
  • Giriş : 30.05.2009 / 14:39:00

Denizlispor ile oynayacağı ligin son maçında forma giyemeyecek olan Beşiktaşlı futbolcu Yusuf Şimşek, ''Bizim takımda kimin oynadığı önemli değil, Beşiktaş'ın ne yapacağı önemlidir'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Yusuf Şimşek, Beşiktaş'ın Forum Çamlık'taki Kartal Yuvası'nda taraftarlara imza dağıtımından önce gazetecilere yaptığı açıklamada, 7 sene Denizlispor'da forma giydiğini, kulüpte çok güzel günlerinin geçtiğini belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü:

''İleride Denizlispor'da yine günlerimin geçeceğini düşünüyorum. Bizim için çok önemli ve çok zor bir maç olacak. Şampiyonluk isteyen bir takımız. İki kupayı da almak istiyoruz. Bugün de arkadaşlarımın yapacağı mücadele ve taraftarlarımızın desteğiyle şampiyonluk turunu atıp, İstanbul'a dönmek istiyoruz.''

Maçta cezası nedeniyle oynayamayacak olmasının hatırlatılması üzerine Yusuf, ''Tabi ki, her futbolcu oynamak isterdi. 7 yıl top oynadığımız Denizli'de oynamak isterdim. Taraftarımızın karşısına çıkmak isterdim. Ancak bizim takımda kimin oynadığı önemli değil, Beşiktaş'ın ne yapacağı önemlidir. Arkadaşlarım en iyi şekilde oynayacak ve galibiyet gollerini atacaklar diye düşünüyorum'' dedi.

Açıklamanın ardından Yusuf, taraftarlarının tezahüratları eşliğinde hayranlarına imza dağıttı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*