Sinan Aygün'ün kasasındaki 2.5 milyon euronun sırrı

Sinan Aygün'ün kasasındaki 2.5 milyon euronun sırrı.17877
  • Giriş : 17.07.2008 / 21:26:00
  • Güncelleme : 17.07.2008 / 21:27:13

Sinan Aygün kasadaki para ve altınlarla ilgili ilginç açıklamalar yaptı. Koç, ATO Başkanı'nı ziyaret etti

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklandıktan sonra serbest bırakılan ATO Başkanı Sinan Aygün'ün, evindeki kasasından çıkan 2,5 milyon euronun kaynağını, babadan kalma dükkanın satışından elde edilen gelir ile kızı Burcu'nun düğününde toplanan 30 torba altın olarak açıkladığı öğrenildi.

Aygün, savcı sorgusunda paranın kaynağına ilişkin soru üzerine, "Rüzgarlı Sokak'ta babadan, dededen kalma işyerimiz vardı. O dükkanı sattım. Ayrıca kızımın bir süre önce düğünü oldu. Takılan altınlar 30 küçük torbayı doldurdu. Çocuğun bunları takacak hali yok. Bunun önemli bir kısmını paraya çevirdik.

Satılan dükkan ve kızın düğününde toplanan ziynet eşyalarından elde edilen parayı değerlendiremeden bunlar oldu" dedi.

KOÇ'TAN SÜRPRİZ ZİYARET

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, bugün sessiz sedasız bir şekilde ve yalnız başına Ankara Ticaret Odası binasına gelerek ATO Başkanı Sinan Aygün'ü ziyaret etti. Saat 13.25'te Ankara Ticaret Odası binasına gelen Koç ile Aygün'ün görüşmesi henüz bitmedi.

Koç'un Sinan Aygün'ün Ergenekon Soruşturması kapsamında gözaltına alınması ve 14 gün sonra serbest bırakılması dolayısıyla "geçmiş olsun" ziyaretine geldiği belirtiliyor. Yaklaşık 2 buçuk saattir süren ziyaretin ardından Mustafa Koç'un gazetecilere bir açıklama yapması bekleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*