Sinan Engin: Holosko bizi aştı

Sinan Engin: Holosko bizi aştı.6970
  • Giriş : 17.12.2007 / 11:01:00

Beşiktaş Genel Menajeri, "Defansa ve ileriye bir oyuncu takviyesi düşünüyoruz. Delgado futbol sihirbazı. Takımın lideri. Ricardinho’ya teklifler var. Onunla birlikte birkaç arkadaşımıza teklifler gelirse, daha üst düzey oyuncular almak istiyoruz" de

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

BEŞİKTAŞ Genel Menajeri Sinan Engin, devre arasında takımdaki eksikleri gidermeye çalışacaklarını açıklarken, Ricardinho dahil bir kaç oyuncuyu gönderebileceklerini, Holosko’nun transferini ise dondurduklarını söyledi. Engin, Holosko için kulübü ile daha önce görüştüklerini belirterek, "Şu anda bu futbolcunun transferi bizim açımızdan bitmiştir. Kendisi değerli bir oyuncu ancak istenilen rakam büyük ve bizim bütçemizi aştığı için şu anda dondurduk" dedi.

Mutlu Topçu’nun yurt dışından dün geldiğini ve seyretmeden transfer yapmayacaklarına değinen Engin, şöyle konuştu: "Defansa ve ileriye bir oyuncu takviyesi düşünüyoruz. Takımdaki oyunculardan genelde memnunuz. Özellikle Avrupa kupasında bazı oyuncularımız iç sahada kapasitesinin üstüne çıktı. Bazı oyuncularımızla görüşeceğiz, başka takımlarda oynamak isterlerse onlara bu şansı vereceğiz. İbrahim Kaş’ı, Baki’yi takıma koyuyorsun, aslanlar gibi oynuyorlar. Bazı oyunculardan ise verim alamadık.

Futbolun sihirbazı

Delgado’yu 3 sene önce ben kulübe önermiştim. Kendisine ’Futbolun sihirbazı’ da diyebiliriz. Yandaki arkadaşları çok önemli. Yavaş yavaş havaya giriyor, güveni arttı. Bu sezon dört dörtlük işler yapıyor. Özel yetenekleri var. Şimdi takımın lideri. İleride daha önemli görevler verebiliriz. Ricardinho’ya çok teklif var. Onunla birlikte birkaç arkadaşımıza teklif gelirse, takıma daha üst düzey oyuncular almak istiyoruz, ama teklif gelmezse yapacak bir şey yok. Kimseyle yollarımızı ayırmayabiliriz ama 2-3 oyuncuyla da yolumuzu ayırabiliriz."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious