Sinan Engin kurayı değerlendirdi

Sinan Engin kurayı değerlendirdi.9755
  • Giriş : 29.08.2008 / 15:20:00

Beşiktaş'ın rakibi bilinin bir takım değil. Ertuğrul Sağlam izlemek için sefere çıkıyor. Sinan Engin kurayı değerlendirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Beşiktaş Futbol Takımı Genel Menajeri Sinan Engin, UEFA Kupası 1. turunda eşleştikleri Ukrayna'nın FC Metallist Kharkiv ekibiyle turun ilk mücadelesini deplasmanda yapacak olmalarının kendileri için avantaj olduğunu söyledi.

Engin, rakipleriyle ilgili yaptığı değerlendirmede, 1. turdaki rakipleri Metallist Kharkiv'i tanımadıklarını belirterek, ''Hocalarımız gidip rakibi izleyecek. Şimdiden bu ekiple ilgili analizlere başladılar. İlk maçın deplasmanda olması bizim için avantaj. Güçlü ve iyi bir takımız. Ancak futbolda dikkat etmek lazım. Rakibe açık verdiğinizde pozisyon buluyorlar. Dünkü rakibimiz Siroki Brijeg karşısında da bunu yaşadık. 4-0 yendiğimiz için herkes Boşnak takımının zayıf olduğunu düşünüyor. Zayıf bir takımı elediğimizi düşünmüyorum'' diye konuştu.

Metallist Kharkiv'in futbola yatırım yapan bir ülkenin ekibi olduğunu vurgulayan Engin, ''Hocalarımız gelecek hafta gidip rakibi izleyecek. Buna göre değerlendirmeyi yapacağız. UEFA Kupası'ndaki Türk takımlarına başarılar diliyorum'' dedi.

Beşiktaş olarak şampiyonluğu geçen sene de çok istediklerini kaydeden Sinan Engin, ''Geçen sene gerekli takviyelerin yapılmadığını söylemiştim. Zapotocny ve Sivok'u aldık. Seriç beklemede. 'İbrahim Toraman veya Gökhan Zan varken bu transferlere ne gerek vardı?' gibi yorumlar yapılıyor. İbrahim Toraman ve Gökhan Zan iyi oyuncular. Bu oyunculardan iyisini aramıyoruz. Uzun bir maratonda alternatifli ve geniş bir kadro kurmayı hedefledik. Zapotocny ve Sivok'u, Gökhan Zan ile İbrahim Toraman'dan iyi düşünmesinler. Geniş kadro kurduk. Şampiyonluğu çok istiyoruz'' şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*