Sinan Engin şimdi de asbaşkan

Sinan Engin şimdi de asbaşkan.11394
  • Giriş : 04.12.2008 / 21:37:00

Sinan Engin bundan sadece birkaç ay önce Beşiktaş'ın menajeriydi. Şimdi o da asbaşkan oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Beşiktaş eski menajeri Sinan Engin, Sedat Peker'in manevi oğlu Aydın Peker ile kulüp yönetecek.

Engin Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Giresunspor'un asbaşkanı oldu. Klübün başkanlığına da Olgun Aydın Peker seçildi.

Peker, kulüp tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, FİSKOBİRLİK merkez lokalinde bugün yapılan olağanüstü genel kurulun ardından yönetimde görev bölümü yaptıklarını belirtti.

BAŞARILI OLMAYA GELDİK

Yönetime hayal kurmaya değil, başarılı olmaya geldiklerini ifade eden Peker, ''Biz kentimizin takımı Giresunspor'a hizmet için geldik. Şimdi bir geçiş dönemi yaşayacağız. Meşakkatli bir dönemden geçiyoruz. Rakiplerimiz kolay değil, çünkü durumumuz ortada. Biz bu durumu daha sağlıklı bir konuma getirmek için çalışacağız. Biz bu göreve iş olsun diye talip olmadık'' dedi.

ASBAŞKAN SİNAN ENGİN

Yeşil-beyazlı ekibin olağanüstü genel kurulunun ardından yapılan görev bölümüyle Olgun Aydın Peker başkanlığında oluşan yönetim kurulunda, ikinci başkanlığa Ferhat Abidinoğlu ve Ali Akdağ, asbaşkanlığa Sinan Engin, Naim Aygün, Ahmet Külekçi, İhsan Yarkın, Cevdet Karataş, Gökalp Kasapoğlu ve Turgut Saraçoğlu, genel sekreterliğe Serdar Kırömeroğlu, basın sözcülüğüne Fatih Sandal, alt yapı sorumluluğuna Ömer Aydın getirildi.

Hasan Aydın, Ercan Durhan, Nevin Atamer Okumuş, Bahtiyar Karakoç, Sefer Bayramoğlu, Mehmet Sargıgöl, Öznur Eriş ve Enver Yılmaz ise yönetim kurulu üyesi olarak görev aldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*