Sinan F.Bahçe'nin belalısı

Sinan F.Bahçe'nin belalısı.12592
  • Giriş : 24.02.2008 / 08:57:00

Fenerbahçe'yi İstanbul'da 2-0 yenen Bursaspor'da büyük sevinç yaşanırken iki gol birden atan Sinan'ın sevinci ise daha başka oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, Fenerbahçe'yi 2-0 yendikleri maç sonrası, ''Çıkış yapmayı bekliyorduk, bu da Fenerbahçe maçıyla oldu'' dedi.

Yazıcı, Bursaspor'un ligde daha üst sıraları hak ettiğini belirterek, ''Ligde çıkışa geçeceğimizi bekliyorduk. Bütün futbolcularımı, teknik heyeti, özellikle de cefakar seyircimizi kutluyorum. Bursa, bize inansın, önümüzdeki günlerde özlenen futbolu göreceklerdir'' diye konuştu.

Bursaspor'un 2 golünü atan Sinan Kaloğlu ise takım halinde inanılmaz bir mücadele gösterdiklerini ifade ederek, ''3 puana çok ihtiyacımız vardı. Sıkıntılı günler geçiriyoruz. İstediğimiz sonuçları alamıyorduk. Bugünkü galibiyet çok iyi oldu. Umarım taraftarlarımız keyif aldıkları bir maç izlemişlerdir'' dedi.

Uzun süredir sakatlığı nedeniyle oynayamadığını dile getiren Sinan, ''Yeni yeni toparlanıyorum. Galibiyeti getiren golleri attığım için çok mutluyum'' şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious