Sınavda Meltem farkı!

  • Giriş : 19.07.2006 / 00:00:00

Meltem Dershaneleri bu yıl ÖSS sınavında Türkiye genelinde ilk 500 kişinin içinde 81 öğrencisi yer alarak büyük bir başarı elde etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Denizli'de dört yıllık fakülteye yerleşen her dört öğrenciden birisinin gittiği dershane olan Meltem Dershaneleri bu yıl ÖSS sınavında Türkiye genelinde ilk 500 kişinin içinde 81 öğrencisi yer alarak büyük bir başarı elde etti. Meltem Dershaneleri ayrıca Denizli'de 3 birinci, 3 ikinci 10 tanede üçüncü çıkardı.

Meltem Dershaneleri Anıthan Şube Müdürü Yusuf Öksüz, düzenlediği basın toplantısında bu yıl ÖSS sınavına Denizli'nin damgasını vurduğunu söyledi. Öksüz, sınavda Meltem Dershanelerinin Denizli'nin birinci gelmesinde çok büyük katkısının oluğunu ifade etti. Müdür Öksüz, "ÖSS sınavında Meltem Dershane öğrencimiz Şeyma Kara Y. DİL EK'te Türkiye 15.'si Denizli birincisi DİL sınavında da Türkiye 45.'si yine Denizli birincisi olmuştur." dedi.

Öksüz yine dershane öğrencisi İbrahim Doğan'ın Y SÖZ 2 EK'te Türkiye 76'ıncısı Denizli birincisi, Abdullah Karaaslan'ın hem Y SÖZ 2'den Türkiye 16'ıncısı, Denizli ikincisi, SÖZ 2'den Türkiye 36'ıncısı yine Denizli 2'incisi olduğunu açıkladı.

Türkiye genelinde ilk 500 kişinin içinde 81 öğrencinin Denizli Meltem Dershaneleri öğrencisi olduğunu bildiren Öksüz Denizli'nin Türkiye'de sayısal ve eşit ağırlıkta birinci olmasında büyük katkısı olduğunu vurguladı.

Y SÖZ 2 kategorisinden Türkiye 16.'sı olan Abdullah Karaaslan, "Arkadaşlarım test çözme tekniğini çok iyi bilmesi gerekiyor. Bu tekniği anlamanın yolu kitap okumaktan geçiyor. Onlara tavsiyem kitap okumayı prensip haline getirsinler. Sınava istikrarlı çalışan herkesin başarılı olacağına inanıyorum." dedi.

Öte yandan Meltem Dershaneleri yönetimi Denizli birincilerine bilgisayar hediye ettti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious