'Sınavım kötü geçti' dedi, kafasına kurşunu sıktı

  • Giriş : 19.06.2006 / 00:00:00

Diyarbakır'da bir öğrenci dün girdiği sınavı kötü geçtiği için intihar etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Diyarbakır Oriyol Semti'nde bulunan Bayramoğlu Sitesi'nde ikamet ettiği belirtilen Bayhan'ın sınavının kötü geçtiği belirtildi. Kafasına bir el ateş ettikten sonra olay yerinde hayatını kaybeden Bayhan'nın cansız bedeni Diyarbakır Devlet Hastanesi'na kaldırıldı. Oğlunun cansız bedenine sarılan anne, kriz geçirdi. Kriz geçiren anne, devlet hastanesi acil servine kaldıralarak tedavi altına alındı. Bayhan'ın komşuları arkadaşları ve göz yaşına hakim olamadı.

Ergin Bayhan hastaneye götürüldükten sonra olay yerinde inceleme yapan polis, Bayhan'ın kendi kafasını bir kez yakın mesafeden ateş ederek intihar ettiğini belirledi. Bayhan'ın üç yıldır ÖSS'ye hazırlındığı ve dün girdiği sınavın kötü geçtiği belirtildi. Sınavdan sonra arkadaşlarından ayrıldığı belirtilen Bayhan'ın sınav bitiminden sonra akşama kadar eve gelmediği öğrenildi.

Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde de bir hafta önce yapılan Ortaöğretim Kurumları Sınavı'nda bir öğrenci sınavı kötü geçtiği için babasına ait av tüfeği ile ihtihar etmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious