Sinem Kobal kardeşine para kazandırdı

Sinem Kobal kardeşine para kazandırdı.23949
  • Giriş : 21.09.2015 / 17:45:00
  • Güncelleme : 21.09.2015 / 17:45:41

Sinem Kobal bir reklam filminde ilk kez kardeşi Kerem ile birlikte kamera karşısına geçti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sinem Kobal bir reklam filminde ilk kez kardeşi Kerem ile birlikte kamera karşısına geçti. Ünlü oyuncunun 1 milyon lira aldığı reklam kampanyasından kardeşi Kerem 100 bin lira kazandı. İki kardeş reklam filminden fotoğrafları Instagram hesaplarından paylaştı.

Sevgilisi Kenan İmirzalıoğlu ile aynı reklamda oynaması için firmaların milyonluk teklifler yaptığı Sinem Kobal, 'reklam partneri'seçimiyle şaşırttı. Geçen yıllarda annesi Nuray Kobal'la bir deterjan markasının reklamlarında rol alan güzel oyuncu, yine aile torpili yaptı! Sinem Kobal, üç yıldır güzellik elçisi olduğu dünyaca ünlü kozmetik markasının yeni reklam filminde erkek kardeşi Kerem Kobal ile birlikte rol aldı.

Sinem Kobal, yüzü olduğu kozmetik firmasının yeni reklamlarında bu kez kardeşi Kerem ile kamera karşısına geçti.

Çeşme ve Taksim'deki mekanlarda garsonluk ile barmenlik yapıp günde 120 lira kazanan Kerem Kobal, ablası sayesinde de hayalini kurduğu oyunculuğa ilk adımını attı. Bu arada aynı firmanın daha önceki reklamlarından 750 bin lira aldığı konuşulan güzel oyuncunun, kardeşine ödenen rakamın ise 100 bin lira olduğu da dedikodular arasında...

Düzgün fiziği ve yakışıklılığıyla dikkat çeken Kobal’ın kardeşi, önümüzdeki günlerde ekranlarda daha çok boy gösterecek gibi görünüyor.

İşte Sinem Kobal ve kardeşinin reklam filminden görüntüler ve Instagram ünlülerinin günlüğü... 

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*