Sinemanın büyüsüne kapıldı

Sinemanın büyüsüne kapıldı.17303
  • Giriş : 07.07.2008 / 23:48:00

Elveda Rumeli dizisinde rol alan Tolgahan Sayışman, ilk sinema filmi deneyimini Aşk Tutulması filmiyle yaşıyor. Dizinin yoğunluğundan sonra sinema filmi Tolgahan’a müthiş keyif verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

CNNTÜRK’te yayınlanan ’Hayatım Sinema’ programı Fahriye Evcen ve Tolgahan Sayışman’ın başrollerini paylaştığı ’Aşk Tutulması’ filminin setini ziyaret etti.

Elveda Rumeli dizisinde rol alan Tolgahan Sayışman ile Yaprak Dökümü’nde oynayan Fahriye Evcen, dizi ile sinema filmini karşılaştırdı.

İlk kez sinema filminde yer almanın heyecanını yaşayan Tolgahan Sayışman, "Televizyon dizisi çekmek gerçekten çok zor. 90 dakika çekiyorsunuz, 1 haftada. Sinema filmi de 90 dakika ama onu daha geniş bir zamana yayabiliyorsunuz. Zamandan kaynaklanan bir probleminiz oluyor, televizyon dizisi çekerken. Sinemanın büyüsü, 35’lik çalışıyorsunuz bir kere. Ben ilk defa 35’likle tanıştım, müthiş keyif veriyor bana. Hakikaten bambaşka bir şey. Tarifi yok yani... Sinemaya daha fazla hazırlanma zamanınız var, daha fazla içine girebiliyorsunuz" şeklinde konuştu.

Cennet’ten sonra Aşk Tutulması ile ikinci kez sinema filmi deneyimi yaşayan Fahriye Evcen, "Türk seyircisi, televizyon dizisi seyircisi biraz daha canlı oyunculuğu seviyor. Biraz daha büyük oyunculuğu seviyor. Ama sinemada öyle değil" dedi.

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*