Sinemanın kalbi Fırat Üniversitesi'nde atıyor

  • Giriş : 02.05.2006 / 00:00:00

Sinemanın kalbi Fırat Üniversitesi'n de atıyor. Yapı Kredi gelenekselleşen üniversiteler arası gezici film şenliği 'filimgezgini'nin dödüncüsü Elazığ'da başladı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Bir hafta sürecek etkinliğe katılabilmek için Yapı Kredi University Telecart sahibi olmak ya da kart başvurusu yapmak yeterli.

5 Mayıs'a kadar açık kalacak 'filmgezgini' öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Geçtiğimiz yıl İstanbul Film Festivali'nde En İyi Türk Filmi ödülünü alan 'Anlat İstanbul' ve bu yıl 'En İyi Film' oskarını kazanan Çarpışma'nın yanısıra Günah Şehri, Testere 2, Ölü Gelin, Dönüş, İmparatorun Yolculuğu ve Koro gibi filmlerde bu etkinlik kapsamında izlenebilecek. Ayrıca bu etkinlik kapsamında Play Station gibi oyunlanda oynanabiliyor. Bunun yanında Yapı Kredi University Telecart sahipleri, kurulacak kiyafet-aksesuar standlarından yüzde 20 indirimle, YKM standından ise yüzde 50 indirimle alışveriş yapma imkanı bulacaklar.

Bu yıl ki güzergahında Fırat Üniversitesi'nden önce 7 üniversiteye uğrayan 'filmgezgini'nin yolculuğu Elazığ'dan sonra Samsun'da 19 Mayıs Üniversitesi ve Konya Selçuk Üniversitesi ile sürecek.

Geçtiğimiz yıllarda büyük ilgi çekmiş ödüllü filmleri üniversiteli gençlere izleme imkanı sunan 'filmgezgini' projesi Yapı Kredi'nin üniversiteli geçlere bir hizmeti olarak gerçekleşmekte.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious