Sinop Emniyeti'nde görev değişikliği

Sinop Emniyeti'nde görev değişikliği.16632
  • Giriş : 03.07.2009 / 23:54:00

Son Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Kars İl Emniyet Müdürlüğü görevinden Sinop İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan İbrahim Demirci, bugün Sinop'taki görevine başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Sinop İl Emniyet Müdürü İbrahim Demirci bugün saat 15.00 sıralarında Sinop İl Emniyet Müdürlüğü binasına geldi. Demirci'yi müdür yardımcıları ve şube müdürleri kapıda karşıladı. Demirci daha sonra müdürlük binasındaki şubeleri gezdi.

Nöbeti kaldığı yerden devraldıklarını belirten Sinop İl Emniyet Müdürü İbrahim Demirci, Bolu'ya atanan İl Emniyet Müdürü Tahir Bayındır'a da teşekkür etti. Demirci, "Türkiye'nin en huzurlu illerinin başında olan Sinopumuzun huzurunu her daim korumak ve sağlamak için 24 saat görev yapacağız. Her zaman il ve ilçelerimizde huzuru sağlamak için vatandaşımızın hizmetindeyiz. Tabii vatandaşlarımızdan da bu konuda destek istiyoruz. Suç ve suçluya karşı her zaman ihbarları ile bizlere destek olmalarını bekliyoruz. Kapımız onlara her zaman açık" diye konuştu.

İl Emniyet Müdürü İbrahim Demirci'nin özgeçmişi ise şöyle: "1960 yılında Gümüşhane'de doğan İbrahim Demirci, ilk ve orta öğrenimini Sakarya'da tamamladıktan sonra 1978 yılında Polis Koleji'ni, 1982 yılında Polis Akademisi'ni bitirdi. Adana, Diyarbakır, Bursa, Samsun İl Emniyet Müdürlükleri kadrolarında; Karakol Amiri, Mali Şube Müdürü, Asayiş Şube Müdürü, Çevik Kuvvet Şube Müdürü, Trafik ve Bölge Trafik Şube Müdürü, Terörle Mücadele Şube Müdürü ve bu birimden sorumlu Emniyet Müdür Yardımcılığı yapan Demirci, Norveç-Oslo Büyükelçiliği'nde ateşe olarak görev yaptı. Demirci, 30 Haziran 2005 tarihinde 1. Sınıf Emniyet Müdürlüğü'ne terfi etti, 03.05.2006 tarihli kararname ile Kars İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan ve 16.05.2006 tarihinde görevine başlayan Demirci, dün imzalanan kararname ile Sinop İl Emniyet Müdürlüğü görevine atandı. Meslek içi pek çok kurs, seminer ve toplantılara katılan ve İngilizce bilen İbrahim Demirci, evli ve iki çocuk babası.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*