Sinop'ta Genç Parti'li 60 kişi AK Parti'ye geçti

Sinop'ta Genç Parti'li 60 kişi AK Parti'ye geçti.7245
  • Giriş : 27.06.2007 / 16:11:00

Genç Parti (GP) Sinop Gerze İlçe Teşkilatı, topluca istifa ederek törenle AK Parti'ye geçti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

GP Gerze İlçe Teşkilatı'nı oluşturan 60 kişi partilerinden istifa ederek AK Parti'ye katıldı. Törene, AK Parti Sinop 2. sıra milletvekili adayı Uğur Giresun ile AK Parti Sinop il ve Gerze ilçe yönetimleri ile parti üyeleri de katıldı.

Genç Parti'nin beklentilere cevap veremeyeceğini anladıklarını belirten Mustafa Bal, "İnsanların boş sözlere ve vaatlere kanmamalarını istiyorum. İnsanların duyguları ile oynanıyor. Bu tür şeylerin yanlış olduğuna inanıyorum. Bu olayı ilçemizde daha işin başındayken çözmüş olmaktan da gurur duyuyorum. Şu anda yaklaşık olarak 60 kişiyle birlikte topluca AK Parti'ye geçiyoruz. Attığımız bu adımın ilçemize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum." dedi.

AK Parti Sinop İl Başkanı Yakup Üçüncüoğlu da Mustafa Bal'a parti rozeti taktı. Törende konuşan Üçüncüoğlu, "Sizlerin Gerze'mizde bizimle birlikte hareket edeceğinizi duyduğumda çok duygulandım. Sizinle birlikte olmak bize güç verecektir. Biz tüm insanlarımızı kucaklamak için yola çıktık. Sizinle birlikte ve tüm siyasi partilerin yönetiminde olanları Sinop'a hizmet için davet ediyoruz. Partimize katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyor ve kendilerini kutluyorum." diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious