Sır intiharın perde arkası

Sır intiharın perde arkası .14816
  • Giriş : 02.08.2007 / 08:18:00

Deniz Seki'nin asistanı 26 yaşındaki Özge Tarhan, önceki gün Mecidiyeköy'de bulunan şirketin 5'inci katından atlayarak intihar etmişti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Deniz Seki'nin ortağı olduğu, "A+" adlı şirkette çalışan ve Seki'nin asistanlığını yapan 26 yaşındaki Özge Tarhan, önceki gün Mecidiyeköy'de bulunan şirketin 5'inci katından atlayarak intihar etmişti.

Herkesi şoke eden intiharın arkasında genç kızın Deniz Seki, Emrah ve İzel gibi ünlü sanatçıların orkestralarında çalan gitarist, evli ve iki çocuk babası Ayhan Günyıl'la aşk yaşadığı gündeme geldi.

Günyıl'ın, Tarhan'ı iki yıldır "Boşanıp seninle evleneceğim" diye oyaladığı, bu yüzden genç kızın bunalıma girdiği ve bir süredir de psikolojik tedavi gördüğü iddia edildi.

Son zamanlarda iyice içine kapanan, yaşadığı sıkıntı yüzünden saçlarını erkek modeli kestiren, yedi kilo veren Tarhan, bir süredir ilaç tedavisi görüyordu.

İstanbul Teknik Üniversitesi, Türk Musıkisi Devlet Konservatuvarı Bölümü mezunu olan Özgen Tarhan'ın ailesi kızlarının ölüm haberini alır almaz Samsun'dan İstanbul'a geldi. Ayhan Günyıl ise Tarhan'ın ölümünün ardından ifade vermesi için karakola götürüldü.

EVLİ OLDUĞUMU BİLİYORDU

26 yaşındaki Özge Tarhan'ın iki yıldır birlikte olduğu Gitarist Ayhan Günyıl, "Evli olduğumu biliyordu" dedi. Özge Tarhan'ın ölüm haberini alınca geldiği Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde polis tarafından gözaltına alınan, 36 yaşındaki evli iki çocuk babası Günyıl'ın ifadesinde, "Aramızda hiçbir zaman evlilik bahsi geçmedi. Son zamanlarda psikolojik sorunları nedeniyle, ilaç kullanıyordu. Olay günü chat yaptık" dediği belirtildi.

Ayhan Günyıl, savcılık talimatıyla serbest bırakıldı. Özge Tarhan’ın bilgisayar kayıtlarının da savcılığın oluşturacağı bir uzman tarafından inceleneceği belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious