Sıradışı bir gezi sitesi

Sıradışı bir gezi sitesi.12643
  • Giriş : 24.03.2008 / 23:40:00

Gezmeyi, eğlenmeyi ve anılarını paylaşmayı sevenler için yepyeni bir web portalı internet kullanıcılarının beğenisine sunuldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kentport.com, sıradışı tasarımı ve kullanıcılarını karşılayan sıcak arayüzü ile sadece ülkemizde değil, belki de dünyada bir ilk ve önder olma yolunda emin adımlarla yayın hayatına başladı.

2008 Mart ayı sonlarında sanal dünya üzerinde yepyeni bir konsept ile yayına açılan kentport.com, gezi yazıları alanındaki sitelere farklı bir anlayış ile yaklaşarak kısa sürede ilgileri üzerine topladı.

Siteye üye olanlar, site konseptine uygun olarak “Kentport vatandaşı” sıfatını kazanmakta ve yaşamış oldukları gezi deneyimlerini, bulundukları değişik yerler hakkındaki bilgilerini, belki de sadece kendi sokaklarındaki bakkalı siteye yazarak diğer Kentport vatandaşları ile paylaşabilmekteler. Kimbilir sizin sokağınız hakkında bile çoktan birşeyler yazılmış olabilir...
Gezmeyi ve eğlenmeyi seven herkes, birçok yörenin, kentin, ülkenin en bilinmeyen yönlerini bu sitede keşfedebilir, kendi deneyimlerini aktararak diğer site vatandaşları ile paylaşabilir ve demokratik katılımla büyüyen bu interaktif gezi-eğlence ülkesinin bir parçası olabilirler.

Sınırları her geçen gün yapılan katılım ve katkılar ile sonsuza dek büyümeye devam edecek bambaşka bir portal, bambaşka bir anlayış, bambaşka bir tarz...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious