Şirinevler'de bomba paniği! Trafik adeta alt üst oldu

Şirinevler'de bomba paniği! Trafik adeta alt üst oldu.19382
  • Giriş : 22.07.2007 / 00:17:00
  • Güncelleme : 22.07.2007 / 00:25:51

Şirinevler üst geçide bırakılan şüpheli paket, yaya ve araç tarifini alt üst etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Paketin bomba olması ihtimaline karşılık gerekli güvenlik önlemini alan polis, üst geçidi yaya trafiğine kapattı. Bu sırada her iki tarafa geçmek isteyen vatandaşlar E-5 Karayolunu kullanınca anayol yaya yoluna dönüştü. E-5 'te sürücüler ile yaya vatandaşlar arasında tartışma yaşanırken devreye giren polis ekipleri, vatandaşların karşıya geçmesi için düzenleme yaptı.

Şirinevler üst geçide bırakılan şüpheli çantayı fark eden vatandaşlar, hemen durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen güvenlik ekipleri, üst geçidi her iki taraftan yaya trafiğine kapatarak, olay yerine uzman ekip çağırdı. Uzman ekibin beklendiği sırada Şirievler ve Atatöy tarafında biriken vatandaşlar, karşıya geçmek için E-5 Karayolunu kullanmaya kalkıştı. Bariyerlerin üzerinden güçlükle geçen kadın, erkek, genç, yaşlı vatandaşlar tehlikeli bir şekilde karşı tarafa geçti. Araç sürücülerinin duruma tepki göstermesi üzerine devreye giren polis ekipleri, yolda düzenleme yaptı. Sırayla yaya ve sürücülerin geçişini sağlayan ekipler, bariyerlerden geçmekte zorlanan vatandaşlara da yardım etti.

Olay yerine gelen uzman ekibin incelemesinin ardından paketin boş olduğu anlaşıldı. Bunun üzerine yol ve üst geçit yeniden yaya trafiğine açılırken, geriye karayolunda bariyerlerin üzerinden geçmeye çalışan vatandaşların oluşturduğu ilginç görüntüler kaldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious