Sırtında bıçakla saldırgan kovaladı!

Sırtında bıçakla saldırgan kovaladı!.12369
  • Giriş : 13.12.2007 / 16:57:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 03:09:51

Bu gürüntü bir film karesinden alıntı değil. Dün akşan saatlerinde bıçaklı saldırıya uğrayan Mehmet Aksak, sırtında bıçakla saldırgan kovaladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sarayönü Mahallesi'nde dün akşam saatlerinde evine doğru yürüyen Mehmet Aksak, henüz kimliği belirlenemeyen bir kişinin bıçaklı saldırısına uğradı.

Arkasından yaklaşan kişinin sırtına bıçağı sapladığı Aksak, olayın ardından kendisini bıçaklayan kişinin arkasından koşmaya başladı. Yaklaşık 500 metre koşan Aksak, Atatürk Bulvarı'na çıkan saldırganın izini kaybetti. Bulvar üzerinde sırtında bıçakla yürürken çevredekilerin görüp, haber vermesi üzerine gelen polis, Aksak'ı Şanlıurfa Belediyesi önünde buldu. Yaklaşık 15 dakika yaralı dolaşmasına rağmen, sırtındaki bıçaktan haberi olmadığını söyleyen Aksak, “Sokakta yürürken tanımadığım birisi beni sırtımdan bıçaklayıp kaçtı. Ben de olayın sıcaklığı ile peşine düştüm. Bıçağın sırtıma saplı kaldığını bilmiyordum” dedi.

Sırtında bıçak bulunmasına ve vücudundan kan akmasına aldırış etmeyen Aksak, ambulansla Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne götürüldü.

Sağlık durumu iyi olan Aksak, kendisini bıçaklayan kişiyi tanımadığını söyledi. Çekim yapan gazetecilere tepki gösteren Aksak'ın verdiği eşkale göre saldırganı arayan polis, soruşturmayı sürdürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious