Sisi'nin ele verdiği silah atölyesi

Sisi'nin ele verdiği silah atölyesi.6911
  • Giriş : 22.11.2008 / 22:18:00

Ergenekon Soruşturması kapsamında sorgulanan Seyhan Soylu'nun evinden çıkan silah, polisi alarma geçirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü yapılan 6 aylık operasyonun istatistiki bilgilerini basına dağıttı. Yapılan açıklamada 6 ay içerisinde 21 operasyon yapıldığını, bu operasyonlarda 331 şüphelinin gözaltına alındığını belirtti.

Yine bu kişilerin yapılan ev ve işyeri aramalarında 1 adet el bombası 3 adet Kalaşnikof marka uzun namlulu, 84 adet de ruhsatsız tabanca, yaklaşık 5500 adet fişek ve boş kovan, 1 adet ateşleme fitili, 3 adet ateşleyici fünye, 150 gram a barut, 4 adet telsiz, 1 adet polis tepe lambası, 1 adet dürbün, 1 adet siren sistemi, 8 adet kelepçe, 3 adet kama, 3 adet cop, 1 adet elektro-şok cihazı 1 adet tabanca namlusu, 187 adet tarihi esere de ele geçirildi.

GLOCKLU, SAHTE JANDARMA KİMLİKLİ 3 KİŞİ YAKALANDI

Bağcılar'da uygulama yapan motorize ekipler 34 MMT 06 plakalı aracı durdurdu. Yapılan aramalrda 2 adet glock olmak üzere 4 adet ruhsatsız tabanca ele geçirdi

Aynı kişilerin ev ve iş yeri aramalarda da 19 adet sahte Jandarma Genel Komutanlığı'na ait araç tanıtma kartı, 3 adet sahte silah taşıma ruhsatı ele geçirildi

SİSİ'NİN İHBARIYLA 795 KURUSIKI TABANCA ELE GEÇİRİLDİ

Ergenekon soruşturması kapsamında gözaltına alınan Sisi lakaplı Seyhan Soylu'nun evinde 1 adet kurusıkıdan çevirme bilye atar tabanca ele geçirildi.

Sisi kurusıkı tabancayı Eminönü Mercen'dan aldığını söylemesi üzerine silahı satan işyerine yapılan baskında da 795 adet kurusıkıdan çevirme bilye atar tabanca ele geçirildi.
konu ile ilgili 2 kişiye adli işlem yapıldı

JİTEMCİ ARİF DOĞAN'DAN 2 KALAŞNİKOF 1 EL BOMBASI

Ele geçen 2 adet Kalaşnikof marka uzun namlulu tabanca ile 1 adet el bombası'nın Ergenekon Soruşturması kapsamında Ankara'da gözaltına alınan ve Jitem'in kurucularından olduğu iddia edilen emekli albay Arif Doğan'ın Beykoz'daki ev ve iş yerinden çıktığı belirlendi

UYUŞTURUCU TACİRLERİNE OPERASYON

Gaziosmanpaşa'da uyuşturucu ticareti yaptığı ileri sürülen bir şebekeye yapılan baskında 19 kişi gözaltına alındı. Operasyonlarda 25 kilogram esrar maddesi ele geçirilirken, gözaltına alınan ve işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen 19 şüpheliden 4'ü tutuklandı. Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi'ne yapılan baskın polis kameraları tarafından kaydedildi.

HABERTÜRK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*