Şişli'de bıçaklı kavga

  • Giriş : 04.06.2006 / 00:00:00

Şişli'de, yakınlarının düğününe gelen 3 kardeş, evlendirme dairesinin bahçesinde yer bulamayınca otomobillerini bir alışveriş merkezinin otoparkına çekmek istedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edinilen bilgiye göre olay akşam saatlerinde Maçka Kadırgalar Caddesi üzerinde meydana geldi. Şişli Evlendirme Dairesi'ne bir yakınlarının düğününe gelen Yakup(32) , Gürkan (31) ve Eyüp Güzel (24) kardeşler evlendirme dairesinin bahçesinde yer bulamayınca otomobillerini G-Mall Kültür Sanat ve Alışveriş Merkezi'nin otoparkına park etmek istedi. Güzel kardeşlerin alışveriş merkezinde kalmayacaklarını öğrenen otopark görevlileri ise otomobili otoparka almak istemedi. Otopark görevlileriyle kardeşler arasında çıkan tartışma kısa sürede büyüyerek bıçakla kavgaya dönüştü. Otopark görevlileri Yakup Güzel'i sol karın boşluğundan, Eyüp Güzel'i sol bacağından yaraladı, Gürkan Güzel'i de burnundan darp etti.

Olay yerine gelen ambulansla yaralılar Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralılar burada tedavi altına alınırken, ilk tedavisi tamamlanan Yakup Güzel, buradan Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Yakup Güzel'in durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Olayın ardından inceleme başlatan polis ekipleri, sayıca kalabalık olan otopark görevlilerinden bıçaklamayı gerçekleştirenlerin 2 kişi olduğu tespit edildi. 5 otopark görevlisi polis tarafından gözaltına alınırken saldırıyı gerçekleştiren 2 şahsın yakalanması için araştırma başlatıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious