Şişli'de kumar baskını: 50 gözaltı

Şişli'de kumar baskını: 50 gözaltı.21908
  • Giriş : 28.11.2008 / 11:17:00

Şişli'de, bir yılda 4 kez operasyon yapılan bir kumarhanede, kumar partisi yaptıkları iddia edilen 20'si kadın 50 kişi gözaltına alındı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Mecidiyeköy Likör Fabrikası Yanı Sokak'ta bulunan 15 katlı bir iş merkezinin kumarhaneye çevrilen bodrum, zemin ve 1. katlarında ''kumar partisi'' yapılacağı yönünde bilgi alan Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Ahlak-Kumar Büro Amirliği ekipleri, gece saatlerinde söz konusu adrese operasyon yaptı.

Operasyonda polisler, zili çalınmasına rağmen açılmayan kapıyı balyoz ile kırarak içeri girdi. Ardından iş yerinde yapılan aramada, 1 adet rulet masası, 8 adet ''Black Jack'' masası, oyun kağıtları ve yüzlerce pul ele geçirildi.

Daha sonra içeride kumar partisi düzenledikleri ya da kumar oynattıkları ileri sürülen 20'si kadın 50 kişi, gözaltına alınıp şubeye götürüldü.

Bir yılda dördüncü kez operasyon yapılan bu iş yerinin, turizm şirketi adı altında faaliyet gösterirken kumarhane olarak kullanıldığı için ruhsatının iptal edildiği ancak aynı suçun işlenmesine devam edildiği belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*