Şişli'de kumar operasyonu: 50 gözaltı

Şişli'de kumar operasyonu: 50 gözaltı.21908
  • Giriş : 18.06.2009 / 08:26:00

Şişli'de daha önce defalarca baskın yapılan bir adrese düzenlenen kumar operasyonunda 18'i kadın, 50 kişi gözaltına alındı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Zanlılar, ele geçirilen malzemelerle birlikte haklarında Kabahatler Kanunu'na göre işlem yapılmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak ve Kumar Masası ekipleri, Şişli Kore Şehitleri Caddesi 2 numarada bulunan binaya kumar baskını yaptı. Daha önce defalarca basılan adreste kumar oynadığı ve oynattığı iddia edilen 18'i kadın, 50 kişi gözaltına alındı. İçerde yapılan incelemede 1 adet rulet, 9 black jack, 2 bin 500 adet oyun pulu ile 35 deste oyun kağıdı ele geçirildi. Zanlılar, Kabahatler Kanunu'na göre haklarında işlem yapılmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü. Zanlılardan bazılarının polis minibüsüne bindirilirken yüzlerini masa örtüleriyle gizlemeye çalıştığı görüldü.

Daha önce defalarca basılan ve zabıta ekipleri tarafından mühürlenen yerin mühürünün söküldüğü tespit edildi. Tutanak tutan zabıta ekipleri, binayı tekrar mühürledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*