Şişli'de kumar operasyonu: 52 gözaltı

Şişli'de kumar operasyonu: 52 gözaltı.16120
  • Giriş : 02.07.2009 / 08:35:00

Şişli'de, Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak ve Kumar Büro Amirliği ekiplerinin düzenlediğ kumar operasyonunda 52 kişi gözaltına alındı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Daha önce defalarca basılan adreste çok sayıda kumar malzemesi ele geçirildi. Zanlılar, haklarında Kabahatler Kanunu'na göre işlem yapılmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak ve Kumar Büro Amirliği ekipleri, Şişli Kore Şehitleri Caddesi 2 numarada bulunan ve daha önce defalarca baskın yapılan yere kumar operasyonu düzenledi. Ruhsatsız faaliyet gösteren ve mührü sökülerek içeri girilen yerde kumar oynadığı ve oynattığı ileri sürülen 14'ü kadın 52 kişi gözaltına alındı. Adreste yapılan inceleme sonucu 1 adet rulet, 9 black jack masası, 4 poker masası ve çok sayıda oyun pulu elde edildi. Polis minibüsüne bindirilen zanlılar, masa örtüleriyle yüzlerini gizlemeye çalıştı. Zanlılar, haklarında Kabahatler Kanunu'na göre işlem yapılmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü. Ruhsatsız işyeri, zabıta ekipleri tarafından yeniden mühürlendi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*