Şişli'de trafik magandasının çarptığı engelli öldü

Şişli'de trafik magandasının çarptığı engelli öldü.8053
  • Giriş : 16.09.2007 / 10:47:00

Şişli’de koltuk değnekleri ile yolun karşısına geçmeye çalışan bedensel engelli yayaya, yarış yapan otomobillerden biri çarptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Üzerinden kimlik çıkmayan bedensel engelli, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Şişli Büyükdere Caddesi'nde bugün saat 01.00 sıralarında yarış yaptıkları öne sürülen 2 araçtan BMW marka lacivert renkli otomobil, bu sırada koltuk değnekleri ile caddenin karşısına geçmeye çalışan bedensel engelli yayaya çarptı. Kaza sırasında karşı şeritte uygulama yapan polis ekipleri, hemen 112'ye haber verdi. Ekipteki polislerden biri de bir taksiye atlayarak kaçan BMW marka otomobilin peşine düştü. Ancak diğeri de gri renkli Opel marka otomobil olan araçlar izlerini kaybettirmeyi başardı. Kaza yerinde BMW araçtan sadece kırık far camı ile yayanın koltuk değnekleri kaldı. Üzerinden kimlik çıkmayan engelli kişinin, kaldırıldığı Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde aşırı kan kaybından öldüğü açıklandı.

Görgü tanıkları iki otomobilin yarıştıklarını, olayın bu nedenle meydana geldiği söylerken, polis kırık far lambasının seri numarasından aracın plakasını belirlemek için araştırma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious