Şişme bottan düşen genç boğuldu

Şişme bottan düşen genç boğuldu.15021
  • Giriş : 06.07.2009 / 12:26:00

Kahramanmaraş'ta arkadaşlarıyla birlikte gölette gezinirken şişme bottan düşen genç boğuldu. Kıyıda arama ve kurtarma çalışmasını izleyen baba ''Ne olur oğlumu kurtarın" diye yalvardı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Piknik yapmak için Türkoğlu ilçesi Çamrak köyü mevkisindeki Aygır göletine giden Yakup Gök (23), bir süre sonra arkadaşlarıyla şişme botla gezintiye çıktı.

Yüzme bilmediği belirtilen Yakup Gök, dengesini kaybederek suya düştü. Suda kaybolan Yakup Gök'ün arkadaşları olayı jandarmaya ve gencin ailesine bildirdi.

Olay yerine giden jandarma ve Cumhuriyet savcısı, arama çalışmalarından bir sonuç alınamayınca Adana Emniyet Müdürlüğünden Su Altı Arama ve Kurtarma Timi istedi.

Kıyıda arama ve kurtarma çalışmasını izleyen baba Durmuş Gök, oğlunun sağ olarak bulunması için dua etti. Oğlunu arayan görevlilere sık sık ''Ne olur oğlumu kurtarın, size yalvarıyorum'' diye seslenen baba Durmuş Gök, Yakup Gök'ün tek erkek çocuğu olduğunu söyledi.

Yakup Gök'ün cesedi 2 kişilik timin yaptığı çalışmayla sudan çıkarıldı ve otopsi için Türkoğlu Fizik Tedavi Hastanesi morguna kaldırıldı.

Oğlunun cesedi bulununca büyük üzüntü yaşayan baba Durmuş Gök ve yakınları sinir krizi geçirdi. Durmuş Gök ve yakınları göletin kıyısından uzaklaştırıldı.

Yakup Gök'ün arkadaşları ifadelerine başvurulmak üzere İslahiye İlçe Jandarma Komutanlığına götürüldü.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*