Sivas Başkanı'ndan kinayeli özür

Sivas Başkanı'ndan kinayeli özür .48188
  • Giriş : 28.08.2007 / 21:30:00
  • Güncelleme : 28.08.2007 / 21:34:22

Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, Sivasspor-Trabzonspor maçının tarafsız sahada ve seyircisiz olarak yeniden yapılması kararıyla ilgili olarak, öyle bir özür diledi ki:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, Sivasspor-Trabzonspor maçının tarafsız sahada ve seyircisiz olarak yeniden yapılması kararıyla ilgili olarak, ''Taraftarları tahrik edip, sahaya indirip kendimizi tokatlattırdığımız için ve 2 haftadır, 3 haftadır Futbol kamuoyunu yapmış olduğumuz bu sıkıntılı hareketten dolayı da meşgul ettiğimiz için Türk Futbol kamuoyundan özür diliyoruz'' dedi.

Mecnun Otyakmaz, Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun kararıyla ilgili olarak AA muhabirine açıklamada, bu konuda yaşanan olaylardan dolayı Türk Futbol kamuoyundan özür dilediklerini belirterek, ''Taraftarları tahrik edip, sahaya indirip kendimizi tokatlattırdığımız için ve 2 haftadır, 3 haftadır Futbol kamuoyunu yapmış olduğumuz bu sıkıntılı hareketten dolayı da meşgul ettiğimiz için Türk Futbol kamuoyundan özür diliyoruz'' dedi.

Otyakmaz, maçın tarafsız sahada yapılacak olmasıyla ilgili olarak da, ''Tarafsız sahada olması da çok ağır bir karar. Trabzonspor'a yapılan bir haksızlık. Bu maçın Trabzon'da oynanması gerekiyor. Düşüncemiz bu'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious