Sivas: BJK maçı öncesi oyuna gelmeyiz

Sivas: BJK maçı öncesi oyuna gelmeyiz.16109
  • Giriş : 17.03.2009 / 15:04:00

Sivasspor Yönetim Kurulu, ''Beşiktaş maçı öncesinde takımımızı yıpratmak isteyenlerin oyununa asla ve asla gelmeyeceğiz'' açıklamasını yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kulübün resmi internet sitesinde, takım, teknik heyet ve sporcular hakkında son günlerde bazı yayın organlarında yer alan haberlerle ilgili yapılan açıklamada, ''Sivasspor'u yıpratma, karalama ve kısır çekişmelerin içine itme yolunda ele alınan yazı ve makalelerin'' takımla uzaktan yakıdan ilgisi olmadığı belirtildi. Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

''Son günlerde Sivasspor ile ilgili olarak bazı yayın organlarında haberler, makaleler yer almaktadır. Takımımızın, hocamızın veya sporcularımızın ismi zikredilerek yapılan açıklamaların hiçbirisi doğru değildir. Beşiktaş maçı öncesinde takımımızı yıpratmak isteyenlerin oyununa asla ve asla gelmeyeceğiz. Sivasspor olarak bu maçında önemini göz önünde bulundurarak müsabaka bitimine kadar teknik heyetimize ve sporcularımıza yayın yasağı getirdik. Beşiktaş ile ilgili bizlere yönelik söylenen sözler ve yayınlanan makaleler güzide kulübümüz Beşiktaş'ı ilgilendirir, ama bizimle ilgili yazılan ve çizilenlerle ilgili haberimiz olmadan hayal ürünü her türlü haber ve makalelerle ilgili yasal haklarımızı arayacağız. Bu nedenle yayın kuruluşlarımızın bu önemli müsabaka öncesinde her iki takımı da rencide edici, aşağılayıcı veya güç gösterisi şeklindeki haberlerden kaçınmaları konusunda daha duyarlı olmaya davet ediyoruz. Sivasspor olarak gelişmeleri veya basına yönelik açıklanması gereken tüm haberleri resmi sitemizden duyurmaktayız. Basınımızın bu konuda bize anlayış göstermesini bekliyoruz.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*