Sivas Fenerbahçe maç sonucu özeti ve Fenerbahçe puan durumu tablosu - FB maç sonucu

Sivas Fenerbahçe maç sonucu özeti ve Fenerbahçe puan durumu tablosu - FB maç sonucu.20401
10.02.2014 / 07:24:38

Fenerbahçe, Sivasspor karşısında hezimetler ayrıldı. Galatasaray liderliğe bir adım daha yaklaşmış oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Fenerbahçe, Sivasspor'a yenildi.  Böylece Galatasaray liderliğe bir adım daha yaklaştı.

İŞTE BAZI DAKİKALAR

82'Sarı lacivertliler oyundan iyice düşmüş durumda.
81'Sol kanattan gelişen atakta topla buluşan Utaka, son çizgi yakınlarından rakibinden sıyrılıp ceza alanına giren Aatif'a pasını verdi. Aatif'ın dar açıdan vuruşu kaleci Volkan'dan sekti ve Burhan topu boş kaleye gönderdi.
81'GOL! Burhan Eşer
80'Sivasspor'da oyuncu değişikliği. Aydın Karabulut oyundan çıkarken John Utaka oyuna girdi.
78'Sivasspor ceza alanı ön bölümünde Da Costa, topu uzaklaştırmak isterken top Caner'e çarptı ve Caner kısa bir sakatlık geçirdi.
77'Etkili gelişen Sivasspor atağında Aydın'ın sol kanattan ceza alanına yaptığı ortada Burhan topa hareketlendi ama dokunamadı.
76'Sol kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Salih, topu alıp, rakibinden sıyrıldı ve ceza alanına girip pasını Alper'e verdi ama Alper'in sol çaprazdan yakın mesafeden vuruşu yandan dışarıya gitti.
75'Fenerbahçe beraberlik için rakip yarı alana topu taşıyor ama hem 10 kişi olması hem de Sow'un sakatlanarak oyundan çıkması Fenerbahçe'nin pozisyona girmesini zorlaştıran etkenler.
74'Sağ kanattan gelişen Sivasspor atağında Burhan, hızla ceza alanına girdi ve pasını Aatif'a verdi. Aatif topu önce kaybetti ama ardından kazandı ve yeniden Burhan'a pasını verdi. Burhan bu pozisyonda rakibinden sıyrılmak isterken faul yaptı.
73'Raul Meireles ise Sivasspor yarı alanında rakibine taptığı çok sert müdahaleden sonra sarı kart gördü.
72'Hızlı gelişen Fenerahçe atağını kesen Aatif Chahechouhe, sarı kart gördü.
71'Fenerbahçe'de Gökhan, sağ kanattan rakip ceza alanına uzun bir taç atışı kullandı. Ceza alanına gelen topta kafa topuna çıkan Alves, rakibine faul yaptı.


72'Hızlı gelişen Fenerahçe atağını kesen Aatif Chahechouhe, sarı kart gördü.
71'Fenerbahçe'de Gökhan, sağ kanattan rakip ceza alanına uzun bir taç atışı kullandı. Ceza alanına gelen topta kafa topuna çıkan Alves, rakibine faul yaptı.
70'Sarı lacivertliler etkili geldi. Sağ kanattan Alper, ceza alanına kadar hızla geldi ve pasını Kuyt'a verdi. Kuyt'ın yerden sert şutunda Da Costa topa ayak koydu.
69'Fenerbahçe'de Alper, rakip yarı alanda sol kanatta topla buluştu ve hızla ceza alanına sokuldu ama kalabalık savunma arasından sıyrılamadı.
68'Fenerbahçe'de bir oyuncu değişikliği daha. Emre Belözoğlu oyundan çıkarken Salih Uçan oyuna girdi.
67'Sivasspor kontra atağında rakip ceza alanı önünde topla buluşan Kadir'in sert şutu kaleci Volkan'da kaldı.
66'Sol kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Caner'in ceza alanına ortasında savunma topu uzaklaştıran taraf oldu. Fenerbahçe yavaş yavaş oyunu rakip yarı alana yıkmaya başladı.
65'Fenerbahçe'de Dirk Kuyt, şu anda Moussa Sow'un bölgesine geçti.
64'Fenerbahçe'de oyuncu değişikliği. Moussa Sow oyundan çıkarken Alper Potuk oyuna girdi.
62'Fenerbahçe, bu dakikalarda oyundan iyice düşmüş durumda. Sivasspor'un baskısı var.
61'Sol kanattan gelişen Sivasspor atağında Aatif, Aydın'ı ileriye hareketlendirmek istedi ama araya Alves girdi.
60'Orta yuvarlak içinde gerçekleşen ikili mücadelede Kuyt, rakibinden sıyrılmak isterken yerde kaldı ve karar serbest vuruş.
59'Bu arada Fenerbahçe'de Gökhan Gönül, Sivasspor ceza alanı içindeki pozisyonda bir sakatlık geçirdi ve şu anda tedavisi yapılıyor.
58'Gelişen Sivasspor kontra atağında Aatif, topla birlikte sol kanattan ceza alanına girdi ve pasını Aydın'a verdi. Aydın'ın kaleye vuruşunda Fenerbahçe savunmasına da çarpan top ağlara gitti.
58'GOL! Aydın Karabulut
57'Fenerbahçe gole çok yaklaştı. Sow, rakip savunmaya baskı yaparak topu kazandı, ceza alanına girdi ama vuruşunda kaleci Nihat topu çeldi. Ardından Gökhan topa hamle yaptı ama savunma yine son anda müdahale etti ve Cicinho, topu son uzaklaştıran isim oldu.
56'Fenerbahçe yarı alanında topla buluşan Mehmet'in rakip savunma arkasına gönderdiği uzun topta top doğrudan kaleci Nihat'a geldi.
54'Fenerbahçe, sahada 10 kişi mücadele etmesine rağmen oldukça etkili bir futbol ortaya koyuyor. Sivasspor genelde kontra atağa dayalı bir oyun benimsemiş durumda.
53'Gelişen Fenerbahçe atağında Emre'nin pasında topla buluşan Sow, rakip ceza alanı yakınlarına kadar gidiğ ortasını yapmak istedi ama top farklı şekilde dışarıya gitti.
52'Bu pozisyonun ardından Moussa Sow ve Ümit Kurt bir sakatlık geçirdi ve şu an tedavisi yapılıyor.
51'Rakip savunma arkasına koşu yapan Sow'a atılan uzun topta Sow ve Ümit birlikte topa yükseldi. Sow'un kafa vuruşu biraz kısa düşünce kaleci Nihat topu kontrol etti.
50'Sağ kanattan etkili gelişen Sivasspor atağında Cicinho'nun ceza alanına ortasında savunmanın müdahale ettiği topa bu kez diğer kanattan Aydın ortaladı ama herkesi aşan top dışarıya gitti.
49'İki takım da orta alanda çok sayıda top kaybı yapmaya başladı.
48'Bu kez gelişen Sivasspor atağında sol kanatta topla buluşan Aydın'ın ceza alanına ortasında kaleci Volkan topun sahibi oldu.
47'Sağ kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Kuyt'ın pasında ceza alanına giren Meireles de pas vermek istedi ama araya savunma girdi.
46'İkinci yarı Sivassporlu oyuncuların vuruşuyla başladı.
D.A.Fenerbahçe'de Egemen Korkmaz, mücadelenin 21. dakikasında kırmızı kartla oyun dışında kaldı ve Fenerbahçe 10 kişiyle mücadeleye devam ediyor.
D.A.Sivasspor-Fenerbahçe mücadelesinin ilk yarısı 0-0 sona erdi.
D.A.İlk yarıda son düdük çaldı ve ilk yarı sona erdi.
45'İlk yarının sonuna 1 dakika ilave edildi.
44'Sağ kanattan gelişen Sivasspor atağında Cicinho'nun ceza alanına ortasında Aatif'ın kafa vuruşu üstten dışarı gitti.
En güzel spor videoları burada... Bu sitenin müptelası olacaksınız. Birbirinden güzel videolar sadece bir tık ötede....
42'Hızlı gelişen Fenerbahçe atağında Kuyt, rakip savunma arkasına koşu yapan Sow'a uzun bir top gönderdi ama Sow'dan önce kaleci Nihat topun sahibi oldu. Bu pozisyonda Sow ve Nihat arasında kısa bir gerginlik yaşandı.
41'Sivasspor sağ kanattan köşe vuruşu kullandı. Paslaşılarak kullanılan köşe vuruşunun ardından Cicinho, topu kaleye doğru gönderdi ama kaleci Volkan topu tokatlayarak uzaklaştırdı.
40'Sol kanattan etkili gelişen Fenerbahçe atağında Meireles'in ceza alanına ortasında topla buluşan Sow, kaleye arkası dönüktü ve kale sahası içindeki Kuyt'a topu aşırdı ama kaleci Nihat ellerini kullanmanın avantajıyla topun sahibi oldu.
39'Fenerbahçeli oyuncular sahada 10 kişi olmalarına rağmen rakip sahada baskı yapıyor.
38'Kullanılan serbest vuruşta ceza alanına yapılan ortada savunmanın müdahale ettiği topa ceza alanı dışında Emre, sert vurdu ama top farklı şekilde dışarıya gitti.
37'Bu arada Fenerbahçe'de Emre, rakip yarı alanda topla buluştu ve pasını sol kanattaki Caner'e atarken yerde kaldı. Bu pozisyonda maçın hakemi pozisyonu avantaja bırakmak yerine serbest vuruşu verince Fenrbahçeli oyuncular yoğun itirazda bulundu.
36'Kullanılan serbest vuruşta Caner'in ceza alanına ortasında Burhan topu karşılayan isim oldu.
35'Sol kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Meireles, Burhan'dan sıyrılmak isterken yerde kaldı ve Fenerbahçe serbest vuruş kullanacak.
34'Sağ kanattan gelişen Sivasspor atağında Aatif'in ceza alanı ön bölümündeki Hakan'a pasında Hakan'ın şutu farklı şekilde dışarıya gitti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*