Sivas şampiyonluk istiyor

Sivas şampiyonluk istiyor.11018
  • Giriş : 05.01.2008 / 23:16:00

Kulüp başkanı Mecnun Odyakmaz, şampiyonluk iddialarının sürmesi için destek istedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Turkcell Süper Lig'in ilk yarısını lider olarak tamamlayan Sivasspor'da, Kulüp başkanı Mecnun Odyakmaz, ''Şampiyonlukta Sivasspor da var'' dedi.
Odyakmaz, Çırağan Sarayı'nda gerçekleştirilen ve Sivas Valisi Veysel Dalmaz, belediye başkanı Sami Aydın'ın da katıldığı basın toplantısında, başarının sırrının birlik ve beraberlikten geçtiğini dile getirdi.

Başkan Mecnun Odyakmaz, görülen tabloda Sivasspor'un başarısının birlik ve beraberlikten geldiğini ifade ederek, ''Başarının devamı için Sivassporlu ve Sivaslı olanların yanı sıra Türkiye genelinde başka takımları tutanlar bizi destekliyor. Sivasspor için herkes üzerine düşeni yapmalı. Bize verilen her destek başarının devamı olacak'' dedi.

Basın toplantısına katılan Sivas Valisi Veysel Dalmaz ise Sivasspor'un ligde büyük bir başarıya imza attığını ifade ederek, ''Sivasspor lider oldu ve başarısını kalıcı hale getirdi. Başarının devamı için manevi destekle birlikte maddi destek de gerekiyor'' değerlendirmesini yaptı. Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın ise Sivasspor'un Türk futboluna zenginlik ve renk kattığını dile getirerek, ''Sivasspor bu şekilde Anadolu takımlarına örnek olmuştur. Başarının devamı için 'Sivaslıyım' diyen herkesin kulübün yanında olması gerekiyor'' şeklinde konuştu.

SİVASSPOR'A TUNUSLU

Lig lideri Sivasspor, Hollanda'nın Feyenoord takımında forma giyen 24 yaşındaki Tunuslu Karim Saidi ile anlaştı. Kulüp başkanı Mecnun Odyakmaz, Saidi ile anlaşmaya vardıklarını dile getirerek, ''Ayrıca iki yabancı oyuncuyla görüşmeler sürüyor. Görüşmeler yaptığımız yabancı oyuncular yıldız futbolcular. Gelecek hafta bu konuda gerekli açıklamayı yapacağız. İç transferi tamamladık. Sivasspor'a güç katacak oyuncular alacağız'' dedi.

İŞ ADAMLARINDAN DESTEK

Toplantının ardından Sivas Valisi Dalmaz, belediye başkanı Aydın ve Sivasspor Kulübü Başkanı Odyakmaz, Sivaslı 60 iş adamıyla bir araya geldi. Yapılan toplantıda sonrasında Sivasspor Kulübü'ne maddi destek sağlandığı öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious