Sivasspor: 0 Kayserispor: 0

Sivasspor: 0 Kayserispor: 0.19510
  • Giriş : 23.08.2008 / 23:06:00

Geçen sezonun flaş takımı Sivasspor ile Kayserispor arasındaki ilk hafta mücadelesinden gol sesi çıkmadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Stat: 4 Eylül
Hakemler: Fırat Aydınus, Bahattin Duran, Özgür Çetiner

Sivasspor: Petkoviç, Diallo (Dk. 46 Fabio Bilica), Murat Sözgelmez, Abdurrahman, Faruk, Sylla, Onur, Musa Aydın, İbrahim Dağaşan (Dk. 74 Sezer), Herve Germain Tum (Dk. 59 Balili), Mehmet Yıldız

Kayserispor: Souleymanou, Toledo, Eren, Aydın (Dk. 62 Durmuş), Ali Turan, Saido, Abdullah (Dk. 71 Matias Escobar), Mehmet Topuz, Mehmet Eren, Milan Puroviç (Dk. 52 Umut), Julius Aghahowa

Sarı kartlar: Dk. 41 Faruk, Dk. 79 Murat Sözgelmez, Dk. 81 Onur(Sivasspor), Dk. 32 Puroviç, Dk. 57 Saido, Dk. 61 Umut, Dk. 82 Escobar, (Kayserispor)

Kırmızı kart: Dk. 89 Mehmet Eren (Kayserispor)

-MAÇTAN NOTLAR-

Maçı, Sivas Valisi Veysel Dalmaz, belediye başkanı Sami Aydın, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı ve Sivas Milletvekili Muhsin Yazıcıoğlu, AK Parti Sivas Milletvekilleri Mustafa Açıkalın, Hamza Yerlikaya, Selami Uzun ve Osman Kılıç ile her iki kulübün başkan ve yöneticileri protokol tribününde izledi.

Bu arada, maçın devre arasında stadın hoparlöründen yapılan anonslarla, Tütün Ürünlerinin Zararlarının Önlenmesi ve Kontrolü Hakkında Kanun gereğince spor alanlarında tütün ürünlerinin kullanılmasının yasak olduğu hatırlatılarak, taraftarlardan tribünlerde sigara yasağına uymaları istendi.

Ayrıca, toplumsal olaylarda görev yapan çevik kuvvet polislerinin, amirleri tarafından daha rahat sevk ve idare edilebilmesi amacıyla Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından Eskişehir, Kocaeli, Kayseri ve Sivas'ta hayata geçirilen numaralı kask uygulaması kapsamında, Sivas Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ekipleri de numaralı kasklarıyla ilk görevlerini bu karşılaşmada yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*