Sivasspor Aydın'a talip olacak

Sivasspor Aydın'a talip olacak.9776
  • Giriş : 09.01.2009 / 22:33:00

Daha önce 'Aydın'ı verin Arda yapayım' diyen Bülent Uygun, genç oyuncu için teklife hazırlanıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Fortis Türkiye Kupası'nı kazanmak istediklerini belirterek, ''Anadolu takımlarının birçoğu bunu başardı. Biz de başarmak istiyoruz'' dedi. Fortis Türkiye Kupası'nda pazartesi günü Denizlispor ile karşılaşacak olan Sivasspor, bu maçın hazırlıklarını kulüp tesislerinde teknik direktör Bülent Uygun yönetiminde yaptığı idmanla sürdürdü. İstasyon çalışmasıyla başlayan antrenmanda Sivassporlu oyuncular, daha sonra uzak mesafeden şut çalışması yaptı. Dar alanda yapılan maçla devam eden idmanda, kırmızı beyazlı futbolcuların oldukça neşeli oldukları gözlendi.

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, ligin devre arasında Antalya'da çok güzel bir kamp dönemi geçirdiklerini söyledi. Çalışmalarına Sivas'ta devam ettiklerini, 2 il arasındaki hava değişimine bir an önce uyum sağlamak istediklerini anlatan Uygun, ''Kupada oynayacağımız Denizlispor maçıyla taraftarımızın önüne çıkacağız. İnşallah her şey düşündüğümüz gibi gider, biz de istediğimizi elde ederiz'' dedi. Kupadaki hedeflerinin gidebildikleri yere kadar gitmek olduğunu anlatan Uygun, ''Yani kupayı kazanmak istiyoruz. Anadolu takımlarının birçoğu bunu başardı. Biz de başarmak istiyoruz. İnşallah bunu başarıp seyircimize armağan etmek istiyoruz. Var gücümüzle istiyoruz, arzuluyoruz'' diye konuştu.

-SİVASSPOR'UN GALATASARAYLI AYDIN İSTEĞİ-

Transfer çalışmalarına da değinen Uygun, Fransa'da forma giyen Tunuslu Namouchi ve İsrail'den top koşturan Fransız Kamanan ile Almanya'da oynayan Tufan Tosunoğlu'nu kadrolarına katmak istediklerini belirterek, ''Eğer Galatasaray'ın gönderdiği gençler arasında bizim istediğimiz varsa, özellikle Aydın varsa, onu da transfer etmek istiyoruz. Onun dışında transfer yapmayacağız'' dedi. Takımda Hayrettin'in sakatlığının 2-3 haftada düzelmesini umduklarını belirten Uygun, onun dışında herhangi bir sakat oyuncularının bulunmadığını sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*