Sivasspor futbolcu avında

Sivasspor futbolcu avında.11046
  • Giriş : 25.05.2008 / 15:41:00

Sivasspor'da Teknik Direktörü Bülent Uygun ve yardımcı antrenör Esat Kara ava çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Dün Alman 3. Lig ekiplerinden SC Verl'de forma giyen Temel Hop ve Josef Çınar'ın son maçlarını izlemeye gelen ve Duisburg'da Bülent Uygun'un arkadaşı ve Sivasspor için Almanya'da oyuncu takip eden menajer Burhan Aldeniz'le buluşan Sivasspor'un yardımcı antrenörü Esat Karaberber, sivasspor'un tranfer çalışmaları hakkında şu bilgileri verdi verdi:

"Ben, Bülent ve Sefer hoca uzun süredir aralıklı olarak Avrupa'da genç oyuncuları gelip izliyoruz. Burada menajer arkadaşımız Burhan Akdeniz ve diğerlerinin tavsiye ettigi oyuncular üzerinde duruyoruz. Biz neredeyse tüm Avrupa'yı taradık.Bu oyuncularda son izliyecegimiz oyuncular. Çünkü, burada da ligler sona eriyor.Bülent hoca da, bügün Fransa'da ( DÜN ) oyuncu izleyecek. Böylece karar aşamasına geliyoruz.Burdan gelen oyuncuların uyum sorunu olsada, biz kendilerine yardımcı oluyoruz. Yabancı kontejyanı oldugu için Türk oyuncularını takip ediyoruz."

1987 doğumlu ve 1. 76 boyunda olan Temel Hop, ortasaha oyuncusu. 1984 doğumlu Josef Çınar'ın ise, 1. 94 boyunda ve defans mevkinde oynadıkları öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious