Sivasspor gecesine büyük ilgi

Sivasspor gecesine büyük ilgi.21366
  • Giriş : 30.03.2008 / 21:26:00

Kocaeli'nin Çayırova ilçesinde Gebze Sivaslılar Derneği tarafından Sivasspor yararına düzenlenen dayanışma gecesi büyük ilgi gördü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kocaeli'nin Çayırova ilçesinde Gebze Sivaslılar Derneği tarafından Sivasspor yararına düzenlenen dayanışma gecesi büyük ilgi gördü.

Çayırova Toprak 2 Düğün Salonu'nda düzenlenen geceye MHP Kocaeli Milletvekili Cumali Durmuş, Çayırova Belediye Başkanı Faruk Taşçı, Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Odyakmaz ile siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bir konuşma yapan Sivaslılar Dernekleri Birliği Başkanı Erol Ateş, Sivaslıların bulundukları her yöreye sahip çıktıklarını söyledi. Gebze Sivaslılar Derneği Başkanı Bahattin Zile de, Sivaslı olmaktan büyük onur ve gurur duyduklarını ifade etti.

MHP Kocaeli Milletvekili Cumali Durmuş'un da bir konuşma yaptığı gecede Özel Merkez Hastanesi Başhekimi Dr. Hakan Höbek ve Marmara Gazetesi Genel Yayın Müdürü Hakan Avcı'ya desteklerinden dolayı plaket verildi. Çok sayıda yerel sanatçının sahne aldığı gecede Sivasspor'a yardım da toplantı. Gece boyunca Sivasspor'la ilgili marşlar çalınırken, Sivaslılar türküler ve halaylarla eğlendi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious