Sivasspor Mehmet Yıldız'a güveniyor

Sivasspor Mehmet Yıldız'a güveniyor.13589
  • Giriş : 02.05.2008 / 09:16:00

Kırmızı beyazlılar, zorlu karşılaşmadan 3-0 galip ayrılacaklarını ileri sürerken, Mehmet Yıldız’ın maça damga vuracağını belirttiler.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kırmızı beyazlılar, zorlu karşılaşmadan 3-0 galip ayrılacaklarını ileri sürerken, Mehmet Yıldız’ın maça damga vuracağını belirttiler. Atılan 52 golün 36’sında Mehmet Yıldız, Mohamed, Cvetkov ve Musa’nın imzası var.

Sivasspor, şampiyonluk düğümünü çözecek G.Saray maçına iddialı hazırlanırken kırmızı beyazlılar zorlu karşılaşmada en çok milli golcüleri Mehmet Yıldız’a güveniyor.

ŞEHİRDE MAÇ TANSİYONU YÜKSELMEYE BAŞLADI

Final niteliğindeki karşılaşma öncesinde şehirde maç tansiyonu giderek yükselmeye başladı. Sokaklar, esnafların bireysel çabaları ve kurumların da katkısı ile kırmızı beyazlı bayraklarla süslendi. Sivasspor’a gönül veren taraftarlar, G.Saray’ı eli boş göndereceklerini belirtirken, karşılaşmadan 3-0 galip ayrılacakları görüşü hakim.

MEHMET YILDIZ SİVAS'IN EN BÜYÜK KOZU OLACAK

Sivasspor’un bu sezonki başarısında en önemli pay sahibi olan kaptan Mehmet Yıldız, G.Saray maçında da takımının kozu olacak. Ligde şu ana kadar oynadığı karşılaşmalarda 13 gol atıp 11 de asist yapan Mehmet Yıldız’dan taraftarlar bu maçta da gol ve goller bekliyor

VALİ: KONVOY YAPACAĞIZ

Kırmızı beyazlılarda G.Saray maçı öncesi gözler takımın golcülerine çevrildi. Yiğidoların en önemli gol silahları Mehmet Yıldız, Mohamed Ali Kurtuluş, Ivan Cvetkov ve Musa Aydın olarak göze çarpıyor. G.Saray maçı öncesinde ligde oynadığı 32 maçta 52 gol (3’ü hükmen) kaydeden Sivasspor’da, gollerde 14 ayrı futbolcunun imzası bulunuyor.

GOLLERİN YARISINDAN FAZLASINI MEHMET YILDIZ ATTI

Yiğidolar’da, 52 golün 36’sında Mehmet Yıldız (13), Mohamed (10), Cvetkov (7) Musa’nın (6) imzası var. G.Saray maçının oynayacağı 4 Eylül Stadı’nda incelemelerde bulunan Sivas Valisi Veysel Dalmaz, "Takımımız bu maçta gücünü gösterecek. Benim gönlümden 3 farklı bir galibiyet geçiyor. Maçı kazanırsak şehirde konvoy yapacağız" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious