Sivasspor mehterle çalışıyor

Sivasspor mehterle çalışıyor.44277
  • Giriş : 30.04.2008 / 08:48:00

Turkcell Süper Lig'de pazar günü Galatasaray'la şampiyonluk yolunda kritik bir 90 dakikaya çıkacak olan Sivasspor, hazırlıklarını ilginç bir şekilde sürdürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Teknik direktör Bülent Uygun, oyuncularını motive etmek için çalışma sırasında '10. Yıl' ve 'Mehter' marşlarını dinletti.

Hakettikleri övgüyü almadıklarını, bunun aksine bu sezonki Fenerbahçe ve Galatasaray maçlarındaki kötü oyunları nedeniyle eleştirildiklerini belirten Uygun, eleştirilerin dozunda olması gerektiğini belirterek şöyle konuştu: "10 trilyonluk takımla 200 trilyonluk dünya devi takıma karşı mücadele ediyorsunuz. Herkes gerçekleri masaya yatırmak zorunda. Biz elimizden geleni yapıyoruz. Hakan Şükür'ü eleştirdiler, başarılı olan Sivasspor'u eleştirdiler. Fenerbahçe, Sevilla'yı yendi, bikini konuşuldu. Galatasaray'ın başarısına rağmen Kalli'nin hastalığı konuşuldu. UEFA ve FIFA bizim başarımızı tez konusu yaptı ama ülkemizde araştıran yok. Kayseri'de alın terimizle kazandık, 'maç hediye edildi' dediler. Denizlispor maçında da rakibin penaltısının verilmediği iddia ediliyor."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious