Sivasspor şampiyon olsun

Sivasspor şampiyon olsun.12146
  • Giriş : 26.04.2009 / 23:25:00

Ankarspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, bir sporsever olarak gönlünün Sivas'tan yana olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kocaman, 1 hafta içinde üç büyük takımla maç oynadıklarını hatırlatarak, "Profesyonel lig tarihinde böyle bir maç oynanıp oynanmadığını bilmiyorum. Bu takımlarla oynamak bizim için büyük şans oldu. Fenerbahçe ve Beşiktaş'ı yenmiştik. Galatasaray'ı da yenebilirdik. Elimize gelen son dakikadaki fırsatı değerlendiremedik. Bu akşam top bizi sevdi. Puanla ayrılmak bizim için oldukça sevindirici." diye konuştu.

Galatasaray karşısında ikinci golü yememelerinin büyük bir şans olduğunu kaydeden başarılı teknik adam, "Maça iyi başladık; ancak golü yiyince olay tamamen tersine döndü. İkinci yarıda topu çok iyi kullanmaya başladık. Ancak bunla beraber Galatasaray kontrataklar üretti. Bu dakikalarda ikinci golü yememek büyük bir şanstı. Umutlarımızın bittiği anda beraberliği yakaladık. Mehmet Çakır ile yakaladığımız maçta günün piyangosu ayağımıza geldi. Galatasaray galibiyete yakındı. Alınan beraberlikte iyi bir sonuç." dedi.

Bir basın mensubunun Sivasspor'un şampiyonluk şansını sorması üzerine Aykut Kocaman, "Dört büyük takımdan sonra Anadolu'dan bir takım şampiyonluğa iyice yaklaştı. Bir futbolsever olarak Sivasspor'un şampiyon olmasını isterim. Böyle olunca sezon başında takımlar 'artık biz de şampiyon olabiliriz' demeye başlar. Kalan haftalar geçmişe göre daha zor olur; ancak bunları da başaracaklardır." diye cevap verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*