Sivasspor şampiyonluğa oynayacak

Sivasspor şampiyonluğa oynayacak.22572
  • Giriş : 01.06.2008 / 16:38:00

Sivasspor basın sözcüsü Fikret Ünsal transfer çalışmalarıyla ilgili Sivasspor’un sessiz kaldığını ve hiç transfer yapmadığını söyleyenlere tepki gösterdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Fikret Ünsal “Sivasspor’da top oynayan ve kiralık olan Karim Saidi ile yollarımızı ayırdık. Takıma yapacağımız 4 takviye ile sezona başlayacağız. Bizi eleştirenler ligde bizi izlesinler. Çok transfer başarıyı getirmez“ dedi

Üç sezondur Türkcell Süper Liginde mücadele eden ve başarı grafiği her geçen sezon artan bu sezon şampiyonluk yarışında üç büyüklere yarışan ve üçlü averajla UEFA şansını kaçıran Sivasspor’un yeni sezondaki hedefinin şampiyonluk olduğunu söyleyen Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal “Ligin hemen ardından yönetim kurulumuz bir araya gelerek yeni sezon için neler yapılması gerektiğini görüştük. Oluşturduğumuz transfer komitesi Teknik Direktörümüz Bülent Uygun’un verdiği raporlar doğrultusunda çalışmalara başladı. Takıma faydalı olabilecek sporcular teknik heyetimiz tarafından takip edilmekte. Bizim önemli olan takıma faydalı olacak sporcu almaktır. Bunu da hocamız belirler"dedi. Artık ligde büyük küçük takım yok diyen Ünsal, "Geçen sezonki başarımız herkes tarafından takdir edildi. Artık bu ligde büyük küçük takım yok. Bunun en iyi örneğini gösterdiğimiz başarıyla biz kanıtladık. Şimdi bizim hedefimiz Sivasspor olarak yeni sezonda şampiyon olmak. Bunu başaracak güçteyiz. Yeni sezonda herkes bizi izlesin"dedi.

TAKIM BOZULMADI

Ligin bitmesinin ardından vakit kaybetmeden iç transfer çalışmalarına başladıklarını ve kadroda bulunan tüm sporcularla görüşerek anlaşma sağladıklarını da sözlerine ekleyen Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, “Takımda yer alan tüm sporcularla görüşüp anlaşma sağladık. Geçen sezonun 2'inci yarıdada kadromuza kiralık olarak dahil ettiğimiz Karim Saidi dışında tüm sporcularımızla anlaşma sağlandı.

Kadrosunu bozmayan ve aksine başarı için takviye yapan bir takımın fuzuli transfer yapmasını bekleyenler olabilir ama bizim bu tür transferlere ihtiyacımız yoktur. Ligin en iyi ve en güçlü kadrosu yine Sivasspor’da bunu yeni sezonda herkes görecek. Kadromuza 4 takviye yapıp yeni sezon hazırlıklarına başlayacağız" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious