Sivasspor seri peşinde

  • Giriş : 16.02.2007 / 00:00:00

Sivasspor ikinci başkanı Mehmet Oflaz, teknik direktör Bülent Uygun ile birlikte iyi bir hava yakaladıklarını belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Oflaz, ligin ikinci yarısına çok iyi bir başlangıç yaptıklarını ve aldıkları galibiyetlerle 11. sıradan 5. sıraya yükseldiklerini belirterek, takımlarının son haftalarda gösterdiği performanstan memnun olduklarını söyledi.

Bülent Uygun ile birlikte iyi bir hava yakaladıklarını belirten Oflaz, “Ben hep, 3 büyük takımdan sonra ligin en kaliteli ekibi olduğumuzu söylemiştim. Bu kaliteyi son haftalarda çok iyi bir şekilde sahaya yansıtıyoruz ve sonuca gidiyoruz. Son 3 maçımızın 3'ünü de çok iyi ve akıllı bir Futbol ortaya koyarak kazandık. Son haftalarda yakaladığımız seriyi sürdürmek istiyoruz” diye konuştu.

Takımın ortaya koyduğu performansın ilerisi için ümit verici olduğunu belirten Oflaz, “Ancak biz ilk 3, ilk 5 şeklinde bir hedef koymuyoruz. Sivasspor olarak kesinlikle gerçekçi olmayan hedefler peşinde koşmadık. Ligi sağlam bir yerde, rahat bir konumda bitirecek 40 puana ulaşmayı hedefliyoruz. Ligi sıkıntı yaşamadan bitirmek istiyoruz. Bu başarıyı devam ettirerek gidebileceğimiz yere kadar gideceğiz” diye konuştu.

Her takımın inişli-çıkışlı dönemlerinin olduğunu anlatan Oflaz, “Biz her maçımıza kazanmak için çıkıyoruz. Maç kaybetmeyeceğiz, yenilmeyeceğiz diye bir durum söz konusu değil. Arka arkaya 2 maç da kaybedebilirsiniz. Biz bu seriyi sürdürmek istiyoruz” dedi.

Antalyaspor ve Konyaspor ile arka arkaya kendi sahalarında oynayacaklarını ifade eden Oflaz, ligin üst sıraları için verdikleri mücadelede bu 2 maçın çok önemli olduğunu kaydederek, “Bu haftalık periyotun ilk sınavı Antalyaspor maçı. Gönlümüzden geçen takımımızın sahadan 3 puanla ayrılması. İnşallah sahadan galibiyetle ayrılırız” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious