Sivasspor yöneticilerine teşekkür

Sivasspor yöneticilerine teşekkür.14563
  • Giriş : 22.05.2009 / 18:19:00

Cumhuriyet Üniversitesi Sivasspor Kulübüne teşekkür belgesi verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

CÜ BESYO Müdürü Prof. Dr. Mehmet Çimen, okulun konferans salonunda düzenlenen törende yaptığı konuşmada, yüksek okullarının spor yöneticiliği ve antrenörlük eğitimi bölümlerinde eğitim gören öğrencilere staj imkanı sağlayarak öğrenimlerine katkıda bulunan Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Sivasspor Kulübüne teşekkür belgesi vermek için bu töreni düzenlediklerini belirtti.

Stajın öğrencileri için çok önemli olduğunu, staj yaptıkları kurumların öğrenim hayatları sonrasında onlara referans olacağını söyleyen Çimen, öğrencilerine bu imkanı sağlayan kurumlara teşekkür etti.

Sivasspor'un Turkcell Süper Lig'deki başarısına da değinen Çimen, şampiyonluk umudunun halen yitirilmediğini belirterek, şöyle konuştu:

Bizi uluslararası alanda şu anda en iyi temsil eden unsurumuz Sivasspor olmuştur. Sivasspor'un başarıları sayesinde bugün ilimiz birçok ülkede dahi tanınır hale geldi. Gerçekten Sivasspor'un başarısı olağanüstü. Ligin bitimine iki hafta kalmasına rağmen şampiyonluk inancını hiç yitirmedik. Gönüllerin şampiyonu unvanını alarak güzel bir duyguyu Sivassporumuz bize yaşattı ama fikstürün de şampiyonu olacağız.

Çimen, bugüne kadar Sivasspor'un başarısına herkesin tesadüf gözüyle baktığını, ancak bu yıl bu başarının bir tesadüf olmadığını futbolcuların gösterdiğini söyledi.

Mehmet Çimen'in konuşmasının ardından Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz ve teknik direktör Bülent Uygun, Sivasspor İkinci Başkanı Mehmet Oflaz ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç, Gençlik ve Spor Müdürlüğü Şube Müdürü Ayhan Bayhan, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Burhan Karapınar, Milli Eğitim Müdürlüğü Spor Şubesi personeli Arif Meral, Mahmut Tan ve Erdal Erdinç Günaydın'ın teşekkür belgeleri verildi.

Törende, Otyakmaz ve Uygun'un adına teşekkür belgelerini Sivasspor Kulübü İkinci Başkanı Mehmet Oflaz aldı. Oflaz da spora katkılarından dolayı BESYO yöneticileri ve stajyer öğrencilere kulüpleri adına teşekkür belgesi sundu.

Milliyet

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*