Sivasspor'a canlı yayın desteği

Sivasspor'a canlı yayın desteği.11018
  • Giriş : 27.12.2007 / 13:25:00

Sivasspor Kulübüne otobüs alınması amacıyla başlatılan kampanyaya destek amacıyla iki TV kanalı canlı yayın yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sivas'ta yayın yapan 2 televizyon kanalı, Sivasspor Kulübüne otobüs alınması amacıyla başlatılan kampanyaya destek amacıyla ilk kez ortak canlı yayın yaptı. Kentte yayın yapan ''SRT'' ve ''Kanal 58'' televizyonları, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından başlatılan ''Sivasspor'a Otobüs Alalım'' kampanyasına destek olmak amacıyla ilk kez ortak bir canlı yayın yaptı.

Sivas TSO binasından gerçekleştirilen programı, SRT Spor Müdürü Ali Yavuz ve Kanal 58 Spor Müdürü Mustafa Ateş sundu. Yaklaşık 4 saat süren programa telefonla ilden ve il dışından bağlanan çok sayıda işadamı ve vatandaş, imkanları ölçüsünde kampanyaya destek verdi. Yayına bağlanan vatandaşlar ligin ilk yarısını Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş gibi güçlü takımları geride bırakarak ilk sırada tamamlayan Sivasspor'a herkesin destek olması gerektiği mesajını verdi.

SRT Spor Müdürü Ali Yavuz, yaptığı açıklamada, yıllardır spor programcılığı yaptığını ve Sivasspor'u takip ettiğini belirterek, Sivasspor'un şu ana kadar yakaladığı başarıların en büyüğü olan bu başarıya destek olabilmek için böyle bir ortak yayına karar verdiklerini söyledi. Sivasspor'a destek olabilmek için rakip televizyon kanalıyla birlikte çalışabileceklerini, her platformda görev alabileceğini ve takımın başarısı için ne gerekiyorsa her şeyi yapacağını ifade eden Yavuz, ''Bunun için ne yapalım diye düşündük. İki kanal temsilcileri olarak görüşerek böyle bir yayın yapmaya karar verdik'' dedi.

-ORTAK YAYINLAR DEVAM EDECEK-

Kanal 58 Spor Müdürü Mustafa Ateş ise Sivas'ta böyle bir yayının ilk defa olduğunu belirterek, ''Konu Sivasspor olunca akan sular durur. Sivasspor'un başarısı için biz de böyle bir katkı sağlamayı düşündük'' diye konuştu. Programa çok büyük katılımolduğunu ifade eden Ateş, ''Sivasspor'a destek amacıyla ortak yayınlara devam edeceğiz'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious