Sivasspor'a mesajla yardım

  • Giriş : 12.01.2008 / 21:09:00
  • Güncelleme : 12.01.2008 / 21:14:59

Sivasspor'a destek kampanyası çerçevesinde SMS'le yardım başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sivasspor'a destek kampanyası çerçevesinde SMS'le yardım başladı. SMS kampanyasını tanıtan Sivas valisi Veysel Dalmaz, ilk mesajı göndererek Sivasspor'a yardımda bulundu.
Kampanyanın tanıtımı için Vali Dalmaz bugün bir basın toplantısı düzenledi. Bütün sporseverlerin Avea, Turkcell ve Vodafone faturalı hatlarından kampanyaya katılabileceklerini ifade eden Dalmaz, "Bir yıl boyunca sürecek kampanyaya katılmak isteyen taraftarlarımız, "Sivas" yazıp veya boş bırakıp 5058'e mesaj göndermeleri halinde Sivasspor'a 5 YTL katkıda bulunmuş olacaklar" dedi.

Kampanya'ya tüm Türkiye'den büyük bir katılım olacağına inandığını dile getiren Vali Dalmaz, bu kampanyaya Sivaslıların yanı sıra Anadolu'dan bir takımın şampiyon olmasını isteyen çok sayıda sporseverlerin de destek vereceğine inandığını söyledi. Herkesi, Anadolu'nun Yükselen Yıldızı Yiğidolar'a destek olmaya çağıran Dalmaz, toplantının sonunda 5058'e ilk mesajı göndererek SMS kampanyasını başlattı. Bu arada SMS kampanyasına katılan taraftarların mesajın yerine ulaşıp ulaşmadığından emin olabilmesi için GSM operatörleri tarafından, kampanyaya katılan kişilerin cep telefonlarına "Sivasspor'a Bağış Kampanyası'na vermiş olduğunuz destek için teşekkür ederiz" şeklinde bir mesaj gönderildiği bildirildi.

(CİHAN)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious