Sivasspor'dan Beşiktaş'a mesaj

Sivasspor'dan Beşiktaş'a mesaj .17705
  • Giriş : 05.11.2007 / 13:33:00

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, gerçekten hak ettikleri bir karşılaşmayı kazandıkları için mutlu olduğunu belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, gerçekten hak ettikleri bir karşılaşmayı kazandıkları için mutlu olduğunu belirterek, "Takımımızda 6-7 eksik olmasına rağmen diğer oyuncuların hepsi onları aratmamak uğuruna fedakarca oynadı.

Böyle bir güzel skorla galip geldiğimiz için mutluyuz" dedi.

Şampiyon olmak gibi hedefleri olmadığının altını çizen Uygun, “Biz şampiyon olacağız demedik ama bazıları liderliği yakalayınca farklı şeyler söyledi. Liderliği kaybedince Sivasspor bitmiş ve hakederek bulunduğu yere gelmemiş imajı çizdiler. Kendi hayal ettikleriyle birşeyler çizmeye çalıştılar. Biz bu maçta da güzel bir Futbol oynadık.

Yolumuza devam ediyoruz. Mütevazi ama iyi bir takımız, inanmışlığımız ve iyi bir takımımız var. Bundan sonraki maçlarda da kazanmaya devam edeceğiz ve Sivasspor’un geldiği yerin tesadüf olmadığını göstereceğiz" diye konuştu.

"BEŞİKTAŞ’I TAM KADRO GÖRMEK İSTİYORUZ"

Fenerbahçe yenilgisi sonrası hakemi ve federasyonu protesto amacıyla Beşiktaş'ın bu hafta Sivasspor ile oynayacağı maça PAF takımıyla çıkma kararını değerlendiren Uygun, "Maçtan sonra sinirle söylenmiş söylemlerdir. Beşiktaş büyük bir camiadır ve sahaya öyle çıkmayacaklarını düşünüyorum. Buna inanmak istemiyorum.

Hata futbolda herkese oluyor. Hakemler dikkatli olmaya çalışsınlar. Pozisyonları ceza sahasına yakın takip etmeleri gerekiyor. Bizim ise ceza sahasına girmeyen hakemlerimiz var. Futbol artık çok süratli ve hızlı oynanıyor. Biz Beşiktaş’ı sahada tam kadro ile karşımızda görmek istiyoruz. Maç sonrası sıcağı sıcağına söylenmiş sözlerden kaçınmak gerekiyor. Bu kararın değişeceğini düşünüyorum" dedi.

MOHAMMED ALİ GOL KRALLIĞINDA İLK SIRADA

Bu arada Kasımpaşa maçında 2 gol birden atarak ligdeki gol sayısını 7’ye yükselten Mohammed Ali Kurtuluş, gol krallığı yarışında ilk sıraya yerleşti.
Forvete dönük orta saha oynamasına rağmen takımın en çok gol atan ismi olan Mohammed’in başarısı memnuniyetle karşılandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious